Adana Güney Haber

VALİ ELBAN: GİOSB ADANA EKONOMİSİNE VE İSTİHDAMINA YENİ BİR İVME KAZANDIRACAK”

VALİ ELBAN: GİOSB ADANA EKONOMİSİNE VE İSTİHDAMINA YENİ BİR İVME KAZANDIRACAK”
324 views
31 Mart 2021 - 15:18

Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Elban Başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Elban, “OSB’nin bir an evvel tamamlanıp faaliyete geçirilmesi için yapılan tüm çalışmaları adım adım takip ediyoruz. OSB’miz sayesinde ilimizin ekonomisine ve istihdamına yeni bir ivme kazandıracağız.” dedi.  

(HABER MERKEZİ)- Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ne yönelik gerçekleştirilen çalışmaların ele alındığı Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında yapıldı.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Vali Elban’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Zafer Öz, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, oda başkanları ile ilgili diğer yetkililer katıldı.  

OSB’deki çalışmaların son durumu ve gelinen aşamanın detaylarıyla değerlendirildiği toplantıda bir değerlendirme yapan Vali Elban, “Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılması gerekenlere yönelik yol haritamızı gözden geçirdik. OSB’nin bir an evvel tamamlanıp faaliyete geçirilmesi için yapılan tüm çalışmaları adım adım takip ediyoruz. OSB’miz sayesinde ilimizin ekonomisine ve istihdamına yeni bir ivme kazandıracağız.” dedi.  

Toplantı, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin