hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Yüreğir de Tüm Vezneler Hafta Sonu Açık

Son Güncelleme :

21 Mayıs 2014 - 22:53

/ 693 views kez okundu.
Yüreğir de Tüm Vezneler Hafta Sonu Açık

 

 EMLAK (4)Yüreğir Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü M.Ramazan Uyanık ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi ilk taksitinin son ödeme tarihinin 31 Mayıs 2014 tarihi olduğunu, hafta sonuna denk geldiği için 2 Haziran’a kadar vergilerini ödeyebileceklerini ayrıca Yüreğirlilerin vergilerini internet üzerinden yatıra bileceklerini belirtti.

ADANA (GÜNEY HABER)-Yüreğir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Müdürü M.Ramazan Uyanık ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi ilk taksitinin son ödeme tarihinin 31 Mayıs 2014 tarihi olduğunu, hafta sonuna denk geldiği için 2 Haziran’a kadar vergilerini ödeyebileceklerini belirterek ‘Vatandaşların mağdur olmamaları için vergilerini ödemeleri gerekmektedir. Tüm veznelerimiz 24-25 Mayıs 2014 Cumartesi ve Pazar, 31 Mayıs ve 1-2 Haziran günleri açık olacaktır. Vatandaşlarımız vergilerini ebelediye.yuregir.bel.tr adresinden de ödeyebileceklerdir.’dedi.

Vergisini yatırmak isteyen vatandaşlara her türlü kolaylığın sağlandığını belirten M.Ramazan Uyanık  ‘Vatandaşlarımız veznelerimizde bulunan POS Cihazı aracılığı ile ödemelerini yapabileceklerdir. Yüreğirli vatandaşlarımıza kolaylık olması amacıyla internet üzerinden de vergilerini yatırabileceklerdir. Kendilerine ait tüm borçlarını ebelediye.yuregir.bel.tr adresine girerek öğrenebileceklerdir. Bunun yanı sıra Yüreğir Kaymakamlığı Önü ve Kozan Yolu ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan veznelere vatandaşlarımız ödeme yapabileceklerdir.

Borçlarını ve idari para cezalarını zamanında ödemeyen vergi mükelleflerine ödenmeyen vergilerin tahsili için belediyemizce 6183 sayılı amme alacakları tahsili usulü hakkında kanunun ilgili hükümlerine istinaden icra takibi başlatılmış olup gayrimenkul kayıtlarına ve banka hesaplarına haciz şerhi gibi yaptırımlar uygulanmakta ve cebren tahsilât yoluna gidilmektedir.’ diyerek vatandaşlarımızın borçlarını gününde ödeyerek mağdur olmamalarını istedi.

 

 

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER