Adana Güney Haber

ADANA ÇUKUROVA’DA 374/448 ARSA HİSSESİ İCRADAN SATILIK

ADANA ÇUKUROVA’DA 374/448 ARSA HİSSESİ İCRADAN SATILIK
180 views
04 Nisan 2022 - 13:47

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Adana Çukurova’da 374/448 arsa hissesini icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana ili Çukurova ilçesi Karslılar Mah. 2795 Ada 4 Parsel no.,448,00 yüzölçümlü ARSA Niteliğinde tapuya kayıtlı taşınmazdır. Satışa konu taşınmaz hisseli olup borçluya ait 374/448 hissenin (pay) satışı yapılacaktır.
Değerleme konusu taşınmaz Çukurova İlçe Merkezinde yer almaktadır. taşınmaza bölgenin ana arterlerinden olan Aşıklar Bulvarı ile 82006 sokak kesişiminden 82006 Sokağa girilir. Sokak üzerinde 100 metre ilerlenilir ve sağ kolda yer alan 82008 sokağa girilir . İsimsiz olan bu sokakta yaklaşık 80 metre ilerlenilir ve kuzeye isimsiz sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 40 metre ilerlenir ve sol tarafta konu parsele ulaşılır. Taşınmaz merkezi konum da yer almakta olup, özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile ulaşımı mümkündür. Bölgenin alt yapı hizmetlerinden istifadesi tam olup, yol kaplama çalışmaları devam etmektedir. Bölge orta ve üst düzey gelir seviyesine sahip yerli halk tarafından yerleşim amaçlı tercih edilmekte olup, gelişimini düzenli ve planlı olarak devam ettirmektedir. Bölgede yapılaşma %80 seviyelerinde olup, genellikle ayrık nizamda, inşa edilmiş, 1-2 katlı müstakil evler, okul, park, cami, v.b. yer almaktadır.
Taşınmaz doğu cepheden imar yoluna 15 metre, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmaz topografik  olarak az eğimli bir yapıya sahip olup geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Parsel üzerinde halihazırda ekili dikili ürün bulunmamaktadır. Taşınmaz net imar parselidir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/955901/emlak-arsa-adana-cukurovada-374-448-arsa-hissesi-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu