logo

“ADANA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakının Yüreğir Belediye Meclis Üyesi adayları Güney Haber Gazetesi’ne yaptıkları nezaket ziyaretinde, önemli mesajlar verdiler.

ADANA (GÜNEY HABER)- Cumhur İttifakının Yüreğir Belediye Meclis Üyesi adayları Ruçhan İlvan, Orhan Tosun, Başkanın Özel Kalemi Ömer Şerif Gündüz, Yasin Yüksekbaş ve Mehmet Erol Duyar Güney Haber Gazetesi’ni ziyaret ederek, Güney Haber Gazetesi’nin İmtiyaz sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş ile görüştüler.

Cumhur İttifakının Yüreğir Belediye Meclis Üyesi adayları Güney Haber Gazetesi’ne yaptıkları nezaket ziyaretinde, önemli mesajlar vererek, “Yüreğir’i birlikte yöneteceğiz. Halkın da olduğu bir belediye anlayışıyla daha iyi hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Ben değil, biz anlayışıyla belediyeyi yöneteceğiz. Normal belediyecilik hizmetlerinin yanında bizim asli görevimiz; gönül belediyeciliği olacak. İnsanların gönlüne dokunacağız, onların gönlüne hizmet edeceğiz” dediler.
Adanalılara da seslenen meclis üyesi adayları, “Adana olarak güzel bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Adana daha güçlü geliyor. Biz emaneti devraldığımızda hiç durmadan çalışacağımıza, ‘yorulmak’ kelimesini aklımızdan çıkaracağımıza, bu şehrin güzel insanlarını asla mahcup etmeyeceğimize söz verdik. Bu şehrin gücünü ülke genelinde duyurmaya hazırız” diye konuştular.
Güney Haber Gazetesi İmtiyaz Sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş  ta ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin hizmet yarışı olduğunu belirterek, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin demokrasi şöleni şeklinde geçmesini temenni ederek, halkın iradesinin önemine dikkat çekti ve tüm adaylara başarılar diledi.

Share
442 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.