logo

04 Haziran 2018

“Adanalılığıma asla laf söyletmem. Ben Yörük kızıyım “

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Adana’daki seçim çalışmalarına Pozantı ilçesinde devam etti. Adanalı olduğunu vurgulayan Sarıeroğlu, “Adanalılığıma asla laf söyletmem. Ben yörük kızıyım “ dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Adana’daki seçim çalışmalarına Pozantı ilçesinde devam etti.

Akçatekir mahallelisi Bakan Sarıeroğlu’nu davul zurnayla karşıladı. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Sarıeroğlu çarşı merkezinde vatandaşlarla buluştu, esnafı ziyaret etti. Sarıeroğlu, esnafın sorunlarını dinledi, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Partisinin İlçe Teşkilatı önünde kendisini bekleyen kalabalığa seslenen Bakan Sarıeroğlu, “ Adana bize uğurlu gelecek. Önümüze bariyerler çıkarmaya çalıştılar. Çok önemli bir eşikteyiz, 24 Haziran çok önemli bir tarih. Güçlü bir meclis oluşturacağız güçlü bir Türkiye yolundayız “ dedi.

Sarıeroğlu, AK Parti Pozantı İlçe Teşkilatı ziyaretinde yaptığı konuşmada, her gün bir ilçeyi gezerek seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, 24 Haziran’a sayılı günler kaldığını ifade etti.

Adana’nın tarım kenti olduğunu vurgulayan Bakan Sarıeroğlu, “Köyler, pazarlar, meydanlar, evlerde olacağız. Makamlar gelip geçici biz bunun bilincindeyiz. Tek gayemiz arkamızda hoş bir sada bırakmak. Her dakikamız kıymetli. Türkiye ve Dünyanın en büyük teşkilatı biziz. Çok güçlü bir çalışmayla yüksek potansiyele ulaşacağımıza inanıyorum. 24 saat esaslı çalışıp her yere ulaşalım. Yazı da yaylada geçireceğiz“ diye konuştu.

Adanalı olduğunu vurgulayan Sarıeroğlu, “Adanalılığıma asla laf söyletmem. Ben yörük kızıyım “ dedi.

Bakan Sarıeroğlu daha sonra yürüyerek ilçe esnafını gezdi, vatandaşla sohbet edip çocuklara hediyeler dağıttı.

Share
1698 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.