hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Adana’ya yeni huzurevi 

Son Güncelleme :

28 Ocak 2019 - 1:30

/ 440 views kez okundu.
Adana’ya yeni huzurevi 

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, yapımı tamamlanan Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi inşaatında incelemelerde bulundu.


ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, yapımı tamamlanan Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi inşaatında incelemelerde bulundu.
Vali Demirtaş, geçici teslimi yapılan Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatında incelemelerde bulunup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeynel Abidin Koç’tan bilgi aldı.
Mevcut huzurevinin yanındaki alanda 150 kişi kapasiteli olarak inşa edilen huzurevinin Adana’ya kazandırılmasından dolayı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yetkilileri ile emeği geçenlere teşekkür etti.
İncelemeleri sırasında, huzurevine adı verilen Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak ve tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyen Vali Demirtaş, Adana Valiliği olarak, sosyal konularda tespit edilen eksiklikleri tamamlamak için gerekli çabayı göstermeye devam edeceklerini söyledi.

YAŞLILARA ZİYARET
Vali Mahmut Demirtaş, Huzurevi’ndeki yaşlıları da ziyaret etti.
Tek tek ellerini sıktığı yaşlıların hal ve hatırlarının yanı sıra bir taleplerinin olup olmadığını soran Vali Demirtaş, yaşlıların, engellilerin ve yardıma muhtaç olan tüm vatandaşların daima yanlarında olacaklarını vurguladı.