logo

12 Mayıs 2018

AER Türkiye Grubu Genel Sekreterinden Vali Demirtaş’a ziyaret

Vali Demirtaş, AER Türkiye Grubu Genel Sekreteri Battala’yı makamında kabul etti

 

Vali Mahmut Demirtaş, Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumu Genel Sekreteri Laura Adam Battala ve Avrupa Bölgeler Asamblesi Onursal Başkanı Hande Özsan Bozatlı’yı makamında kabul etti.

ADANA (GÜNEY HABER)-Vali Mahmut Demirtaş, Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumu Genel Sekreteri Laura Adam Battala ve Avrupa Bölgeler Asamblesi Onursal Başkanı Hande Özsan Bozatlı’yı makamında kabul etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş;  Avrupa’da ve aday ülkelerde birçok proje çalışması olan ve Türkiye’den İstanbul, Edirne, Kırşehir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Denizli, Samsun, Bursa, Uşak ve Rize İl Özel İdareleri’nin yanı sıra Adana’nın da üye olduğu AER kurumunun çalışmaları hakkında konuklarından bilgiler aldı. Vali Demirtaş;  Adana’daki göçmenlerin durumu, göçmenlere yönelik yapılması planlanan projeler ve iş birliği konularında Avrupa Parlamentosu Türkiye Forumu Genel Sekreteri Laura Adam Battala ve Avrupa Bölgeler Asamblesi Onursal Başkanı Hande Özsan Bozatlı ile görüş alışverişinde bulundu. Genel Sekreter  Battala ise kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.

 

Share
227 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.