Adana Güney Haber

AK PARTİ KADIN KOLLARINDA KONGRE HEYECANI

AK PARTİ KADIN KOLLARINDA KONGRE HEYECANI
365 views
19 Şubat 2021 - 2:12

İl ve Gençlik Kolları kongrelerini büyük bir coşku ile gerçekleştiren Ak Parti Adana teşkilatı, Kadın Kolları Kongresi’nin hazırlıklarını sürdürüyor. Kongre öncesi açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Sevil Can; “Kadınlar olarak geleceğin siyasetine, ülkemizin yarınlarına yön vermek ve yarının büyük Türkiye’sinde var olacak söz sahibi, güçlü kadınları yetiştirmek, ülkemize hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

(HABER MERKEZİ)-İl ve Gençlik Kolları kongrelerini büyük bir coşku ile gerçekleştiren Ak Parti Adana teşkilatı, Kadın Kolları Kongresi’nin hazırlıklarını sürdürüyor.

19 Şubat Cuma günü, Adnan Menderes Spor Salonu’nda yapılacak olan 6. Olağan il Kongresi’ne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı ile birlikte Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da katılacak.

 Kongre ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı olarak bağlantı gerçekleştirecek.

Kongre öncesi açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Sevil Can;

“Kadınlar olarak geleceğin siyasetine, ülkemizin yarınlarına yön vermek ve yarının büyük Türkiye’sinde var olacak söz sahibi, güçlü kadınları yetiştirmek, ülkemize hizmet etmek için çalışıyoruz. AK Partimiz Türkiye siyasetinde kadınlarımızın hak ettiği konumu ve değeri bulduğu yegane partidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın kadının siyasetteki yerini, temsilini yüksek noktaya çıkarma ideali ve amacı bugün Türkiye’de bu anlamda bir devrim meydana getirmiştir. Artık Kadınlarımız şehirlerimizin yönetiminden ülke yönetimine kadar her anlamda çok büyük katkılar sunabilmekte ve her kademede yer alabilmektedir. Bu durumu Türk siyasetinin her noktasında rahatlıkla müşahede edebilmekteyiz.” dedi.

Kongreyi pandemi sürecine dair genel kurallara riayet ederek gerçekleştireceklerinin altını çizen Sevil Can; “Maske, temizlik ve mesafe kurallarına maksimum derecede riayet ederek kongremizi gerçekleştirmek için tüm planlamalarımızı yaptık. Umarım bu hastalık bir an önce hayatımızdan çıkar ve tekrar kucaklaşabildiğimiz güzel günlere dönme imkanını buluruz. Değerli Genel Başkan Yardımcılarımız ve kıymetli Bakanlarımızı da ağırlayacak olmanın heyecanı yanında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da canlı olarak kongremize bağlanacak olmasının heyecanını yaşıyoruz. Ak Kadınlar olarak bu güzel ülkeye hizmet etmeyi yaşanacak en büyük onur olarak kabul ediyoruz. Hazırlıklarını bitirme aşamasına geldiğimiz kongremizin Adana’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -