Adana Güney Haber

AVCI: “OMUZ OMUZA VERMELİYİZ!”

AVCI: “OMUZ OMUZA VERMELİYİZ!”
113 views
17 Kasım 2021 - 15:09

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ev ziyaretleri kapsamında Sarıçam’da misafir olduğu vatandaşlara, “Bizi bir arada tutan vazgeçilmez ortak değerlerimiz var. Aynı kıbleye yönelen, her karışı şehit kanıyla sulanmış mübarek vatanımızda ay yıldızlı bayrak altında, güven içinde, kardeşçe yaşıyoruz. Bu büyük nimetin kıymetini bilmemiz lazım.” Dedi.

(HABER MERKEZİ)– Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Coğrafyamızın en sıkıntılı olduğu bu dönemde Haçlı kiniyle üzerimize gelinirken ‘Önce ülkem ve milletim ‘ diyerek, hepimiz omuz omuza vermeliyiz, kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Aksi halde sahip olduğumuz büyük nimeti kaybedebiliriz.” dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Yüreğir’den sonra merkez ilçe Sarıçam’da da ev ziyaretlerine devam etti. Avcı, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma’yla birlikte Şahintepesi Mahallesi sakinlerinden Ali Rıza Doğru ve komşularına misafir oldu. Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileten Avcı, hâl ve hatırlarını sorduğu vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Bünyamin Avcı, ülke ve millet olarak gündelik hayatta karşımıza çıkan her sorunun mutlaka çözüleceğini söyledi. Avcı devamla “Hiçbir sıkıntı kalıcı değildir, çözümsüz sorun yoktur; yeter ki birliğimizi bozmayalım. Bizi bir arada tutan vazgeçilmez ortak değerlerimiz var. Aynı kıbleye yönelen, her karışı şehit kanıyla sulanmış mübarek vatanımızda ay yıldızlı bayrak altında, güven içinde, kardeşçe yaşıyoruz. Bu büyük nimetin kıymetini bilmemiz lazım.” ifadesini kullandı.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Türkiye’nin güçlenmesinden korkan düşmanlarımız içeriden ihanet odaklarını, siyasi fitneleri, dışarıdan ise terör örgütlerini ve Yunanistan gibi piyonları kullanarak Türkiye’yi meşgul etmeye, hızını kesmeye çalışıyorlar. Coğrafyamızın en sıkıntılı olduğu bu dönemde Haçlı kiniyle üzerimize gelinirken ‘Önce ülkem ve milletim ‘ diyerek, hepimiz omuz omuza vermeli, devletimize destek olmalı, kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Aksi halde sahip olduğumuz büyük nimeti kaybedebiliriz.” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu