logo

15 Mayıs 2018

BEKO, ADANA’DA ‘YILIN ANNESİ’Nİ SEÇTİ

2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, bu yıl da Beko ’Yılın Annesi’ yarışmasıyla, her zaman daha iyisi için emek veren annelerin yanında oldu. Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Yapılan seçmeler sonucunda Adana’da Yılın Annesi Gönül Çelikbağ oldu.

ADANA (GÜNEY HABER)- 2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, bu yıl da Beko ’Yılın Annesi’ yarışmasıyla, her zaman daha iyisi için emek veren annelerin yanında oldu. Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Yapılan seçmeler sonucunda Adana’da Yılın Annesi Gönül Çelikbağ oldu.

Beko’nun seçmelerini 20 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Yarışmada Adana’da Gönül Çelikbağ Yılın Annesi seçildi.

Adana’da ‘Yılın Annesi’ ödülünü almaya hak kazanan Gönül Çelikbağ’a Beko bayisinde düzenlenen törenle ödülünü Eren Öztürk verdi. Yılın annesi Gönül Çelikbağ’a Beko D 80 HP Çamaşır Kurutma Makinesi hediye edildi.

NASIL SEÇİLDİ?

2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, gerçekleştirildiği illerde gerek bayiler, gerekse tüketiciler tarafından büyük ilgi gösteriliyor.

‘Yılın Annesi’ organizasyonunda yer almak isteyen adaylar, bulundukları ildeki Beko bayilerine giderek burada bir anket formu dolduruyor ya da tanıdıkları tarafından aday gösteriliyor.

Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, vali, belediye başkanı, emniyet müdürü gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan Yılın Annesi Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendiriliyor ve her il için ‘Yılın Annesi’ bu şekilde seçiliyor.

 

 

 

 

Share
323 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.