Adana Güney Haber

Çetin: “Yatırımcıya Kırmızı Halı Sereriz”

Çetin: “Yatırımcıya Kırmızı Halı Sereriz”
54 views
07 Haziran 2014 - 21:54

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin iş kadınlarına seslendi:

 “Yatırımcıya Kırmızı Halı Sereriz”

İŞKAD (1)

ADANA (GÜNEY HABER)-İŞKAD’ın etkinliğinde “Kadınlar hayatın her alanında olmalı” diyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “İş kadınlarımızı Çukurova’da yatırım yapmaya çağırıyoruz. Kırmızı halı da sereriz” diye seslendi.

Kısa adı İŞKAD olan İş Kadınları Derneği’nin 15’inci kuruluş yemeğine katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kadınların hem ticaret ve hem de siyasette hak ettikleri yere gelmesi gerektiğini vurgularken “Kadınlar hayatın her alanında daha fazla yer almalı. İŞKAD’ı bugünlere getirenleri kutluyor, nice 15 yıllara diyor ve Çukurova bölgesine katkı ve desteğinizi bekliyorum” diye konuştu.

“ÇUKUROVA’MIZA DA YATIRIM YAPIN”

Çukurova ilçesinin, Adana için bir yaşam alanı olduğuna işaret eden Başkan Soner Çetin, kadınlara “Biraz yatırım yapılması gerekiyor. Kadınlarımızı Çukurova’da yatırım yapmaya çağırıyoruz” diye seslendi. Mikrofonu alan İŞKAD Başkanı Elif Doğan Türkmen, “Peki, bize destek olur, önümüzü açar mısınız?” diye sorunca Başkan Çetin’in yanıtı gecikmedi: Siz yeter ki gelin, kırmızı halı da sereriz.

KADINLARIN YARISI EVDE OTURUYOR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, İŞKAD’ın kurucularından Nesrin Çıtırık ile ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez’in de katıldığı gecenin açılışını yapan İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen de mesajında “Nüfusun yarısı kadın, bu kadın nüfusunun yarısı da evde oturuyor. İş hayatına bu kadınlar da katılmalı” diye konuştu.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin