hava 34° Parçalı Bulutlu
DOLAR 33,0018 % % 0.31
EURO 35,4516 % % 0.22
GRAM ALTIN 2.479,54 % % 0,40
ÇEYREK A. 4.054,04 % % 0,40
BITCOIN 61.278,00 % -0.091
SON DAKİKA

Çetin:“Sigortanız da Kefiliniz de Benim” 

Son Güncelleme :

24 Haziran 2014 - 18:23

/ 473 views kez okundu.
Çetin:“Sigortanız da Kefiliniz de Benim” 

AW125886Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, birlikte aynı sofraya oturduğu işçilere kavurma ve çiğ köfte ikram ederken “İşlerini özenerek yapmalarını” istedi. Başkan Çetin, “Namusuyla çalışan emekçinin sigortası da kefili de benim” diye güvence verdi. 

ADANA (GÜNEY HABER) – Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, birlikte aynı sofraya oturduğu işçilere kavurma ve çiğ köfte ikram ederken “İşlerini özenerek yapmalarını” istedi. Başkan Çetin, “Namusuyla çalışan emekçinin sigortası da kefili de benim” diye güvence verdi.
Başkan Çetin, oda oda dolaşarak ziyaret ettiği belediye binasında görevli personelin ardından sahadaki işçilerle bir araya geldi. İlk olarak Temizlik İşleri şantiyesine giden Çetin hazırlattığı et kavurmadan işçilerine eliyle ikram etti, emekçiler ve bürokratlarla birlikte aynı masada yemek yedi.
“Eğer bir kent iyi temizlenmiyorsa hiçbir anlamı olamaz” diyen Çetin işçilere şöyle seslendi:
“Temiz bir Çukurova için gecesini gündüzüne katan, kadın eli değdiği için artık biraz daha iyi temizlendiğini gördüğüm Çukurova’nın daha hijyen bir ortama kavuşması için sizler de işinize biraz daha özenin, daha iyi yapın. AK Parti, MHP ve BDP’lilerle diğer partilere mensup kişilerin de belediye başkanı olduğumuzu gösterelim.”
Başkan Çetin, “Namusuyla çalışan emekçinin sigortası da kefili de benim” diye güvence verdi.
48 milyon lira borç ve personel fazlasıyla belediyeyi devraldığını belirten Çetin, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait Sabancı Doğal Park 2’ye de geçerek işçilerle birlikte çiğ köfte ve tatlı yedi. Burada da çalışanlara hitap eden Çetin,“Şartlar iyileştikçe peyderpey iyileşme olacak. Süreç içinde kölelik anlamına gelen taşeron işçiliği de sosyal demokrat anlayışımızın gereği olarak zamanla sona erecek. Sizler de pırıl pırıl ve bakımlı parklar için çaba gösterin” diye konuştu.