logo

09 Aralık 2017

Divan Adana’dan Yılbaşı Çekilişinde Yeni Ford Fiesta

Divan Adana her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı programıyla yeni yıl heyecanını yaşamak isteyenleri bir araya getiriyor. Divan Adana, yılbaşı programına katılan misafirlere çekilişle Yeni Ford Fiesta kazanma fırsatı sunarak Divan Otelleri bünyesinde bir ilke imza atıyor.

ADANA (GÜNEY HABER)-Divan Adana, yılbaşı gecesine özel bir organizasyonla 2018’e merhaba demeye hazırlanıyor. Yılbaşı gecesi yapılacak “Ford Fiesta Çekilişi”ne yönelik detayların paylaşıldığı basın toplantısına Divan Adana Otel Müdürü Cumhur Özen ve Divan Güney ve Doğu Otelleri Bölge Müdürü Özkan Özek, Ford Otosan Binek Araçlar Bölge Müdürü Sedat Öncü ve Gizerler Otomotiv Genel Müdürü Vedat Gizer katıldı.

Divan Adana’nın bu yıl da misafirleri için çok özel bir yılbaşı programı hazırladığını açıklayan. Divan Adana Otel Müdürü Cumhur Özen, “Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Divan Adana, yılbaşı gecesinde lezzet, müzik ve konforu bir arada sunuyor.

Divan Adana’da yeni yıl heyecanını unutulmaz bir geceyle yaşamak isteyenleri özel gala programı bekliyor.” dedi.

DİVAN OTELLERİNDE BİR İLK

Özen, “Divan Adana, bu yılbaşında gala yemeğine katılacak misafirlere çekilişle sportif duruşu ve modern dizaynı ile bakışları üzerine çeken, yepyeni ergomik iç tasarımı, teknolojileri ve yeni tasarım düşük yakıt tüketim değerleri ile ön plana çıkan çevreci motor seçeneği ile performanstan ödün vermeyen konforlu yolculuklar sunan Yeni Ford Fiesta kazanma fırsatı sunarak Divan Otelleri bünyesinde bir ilke imza atıyor. Group Mega Orkestrası’nın sahne alacağı gala yemeğinin çekiliş hakkı dahil olan biletleri 28 Aralık’a kadar Divan Adana’da satışa sunuluyor.  Geceye özel leziz bir menü hazırlayan Divan Adana, yılbaşı gecesini ve sonraki günü konaklayarak geçirmek isteyen misafirlere de keyifli ve konforlu anlar sunuyor.” Şeklinde açıklamada bulundu.

Share
882 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.