Adana Güney Haber

Gündoğdu’ya ABD’de bir ödül daha

Gündoğdu’ya ABD’de bir ödül daha
35 views
21 Kasım 2019 - 13:55

Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’dan bir ödülle daha Türkiye’ye döndü

(HABER MERKEZİ)-Yurt içinde ve Yurt dışında ülkemizin ve Adana’nın gelişimi için sürekli çalışmalar yapan ve eğitim yatırımlarını ‘Türkiye’nin geleceğine yatırım’ hedefi ile hız kesmeden devam ettiren Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’nun Amerika’da aldığı önemli ödül bölgede heyecan yaratırken, tebrik mesajları yağdı. 

ULUSLARARASI JÜRİ BELİRLEDİ

ABD’de, TOA ve Amerikan Ticaret Odası tarafından 5’ncisi düzenlenen ‘TOA Awards 2019 Ödül Töreni’ Washington Ticaret Odası’nda gerçekleşti. Dr. Gökhan Gündoğdu, “Türkiye’nin gelişimi için yaptığı katkılardan” dolayı Uluslararası seçici jüri tarafından ödüle layık görüldü.

BÖLGEDEN ÖDÜL ALAN TEK KİŞİ

Bölgeden ödül alan tek kişi olan Dr. Gökhan Gündoğdu ile beraber bu yıl aralarında ABD eski İcişleri Bakanı Ryan Zinke, Azerbaycan ABD Büyükelçisi Elin Süleymanov, TCA Başkanı Lincoln McCurdy gibi iki ülke ilişkilerinin gelişimine büyük katkıda bulunan 10 Türkiye dostu isim daha ödüllendirildi.

YARDIM İÇİN ALDI VE BAĞIŞLADI

Gecede Türkiye’de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak için müzayede düzenlendi. Müzayede de çeşitli sanatçıların tabloları yer aldı. Dr. Gökhan Gündoğdu, New York’ta yaşayan başarılı sanatçı, başka bir Adanalı olan Hulis Mavruk’un eserini müzayededen Gündoğdu Vakfı adına yardım amaçlı alarak Washington’daki Türkiye Büyükelçiliğine armağan etti.

ÜLKEMİZE YATIRIMA DEVAM

“Ülkemin geleceğine yatırıma devam edeceğiz. Çünkü biz ülkemize güveniyor ve seviyoruz” diyen Dr. Gökhan Gündoğdu, kendisini böyle önemli bir ödüle layık görenlere ve uluslararası seçici kurula teşekkür etti. Dr. Gökhan Gündoğdu, “Bizim işimiz eğitim ve bunu dünya standartlarında yaptığımıza inanıyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz ve kaçınmayacağız” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -