Adana Güney Haber

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER ADANA’YA GELİYOR

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER ADANA’YA GELİYOR
98 views
11 Haziran 2021 - 17:58

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere 14 Haziran 2021 Pazartesi günü Adana’ya geleceğini duyurdu. Adana İYİ Parti İl ve İlçe teşkilatları Genel Başkanları Meral Akşener’i ağırlamak için hazır olduklarını söylediler.

(HABER MERKEZİ)- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere 14 Haziran 2021 Pazartesi günü Adana’ya geleceğini duyurdu. Adana İYİ Parti İl ve İlçe teşkilatları Genel Başkanları Meral Akşener’i ağırlamak için hazır olduklarını söylediler.

“Allah nasip ederse Türkiye’de ki esnafın her birinin tek tek elini sıkacağım” diyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek.

İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 14 Haziran Pazartesi günü Adana’ya gelecek olan Genel Başkan Meral Akşenir’i Adana teşkilatları ile en iyi bir şekilde karşılamaya hazır olduklarını söyledi.

Başkan Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada İl ve İlçe teşkilatları olarak günler öncesinden bu karşılama üzerine yoğunlaşarak hazırlıklarımızı tamamladıklarını söyleyerek; Genel Başkan Meral Akşener’in 20 Ocak 2020′ tarihinden beri, Antalya’dan başlayarak ziyaretlerini sürdürdüğünü, Bu süre zarfında 33 il ve 140 ilçeyi ziyaret ettiğini, İl, İl, İlçe, İlçe gezen Genel Başkan Meral Akşener’in vatandaşın dertlerini dinleyip, Çözüm üretilmesi gereken acil konuları meclise taşıyarak çözüm üretilmesini istediğini söyledi.

 Adana programını sayın genel başkanımıza yakışır bir şekilde başlatıp bitirmek en büyük arzumuzdur, diye devam eden Başkan Boyvadaoğlu, “14 Haziran Pazartesi günü Saat 11 de Mola tesislerinde Sayın Genel Başkanımızı karşılayarak Adana gezimize başlayacağız. İmamoglu ve Kozan ziyaretlerini yaparak esnafların sorunlarını dinleyeceğiz. Gezi programına çalışmalarına destek veren il ve ilçe teşkilatlarıma yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -