hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Karalar: “Vatandaş Mağdurken Ben Burada Duramam”

Son Güncelleme :

07 Haziran 2014 - 21:49

/ 422 views kez okundu.
Karalar:  “Vatandaş Mağdurken Ben Burada Duramam”

Sağanak yağışı gören Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar canlı yayını terk etti: 

“Vatandaş mağdurken ben burada duramam”

 

KARALAR (2)

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana’da sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken yağış sırasında bir televizyon kanalının programına konuk olan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar canlı yayını terk ederek ekiplerinin başına gitti.
Adana’da sabah başlayan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Rögarların taşması ve su birikintisi nedeniyle birçok araç yolda mahsur kaldı. Yağışın meydana geldiği sabah saatlerinde ise Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar yerel bir televizyon kanalının programına konuk oldu.
Yağışın başlaması ile birlikte program yetkilileri son dakika bilgisini iletmesi üzerine Başkan Karalar, tüm belediye faaliyetlerini durdurarak ekipleri ASKİ’ye yardım etmeleri için yönlendirdi.
Yağışın devam etmesi vatandaşları mağdur etmeye devam ederken Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar program yapımcısı ve izleyicilerden özür dileyerek programdan ayrılmak istediğini söyledi. Vatandaşların yağmur nedeniyle mağdur durumda kaldığını belirten Karalar, kendisinin de ekiplerin başına gitmesi gerektiğini söyleyerek programdan ayrıldı.
Programdan ayrıldıktan sonra belediye ekiplerinin başına giden Başkan Karalar, başta fen işleri olmak üzere tüm ekipleri Adana Büyükşehir Belediyesi kontrolünde çalışmalara dahil ettirdi.