hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Karayolunda Çökme Meydana Geldi

Son Güncelleme :

10 Haziran 2014 - 0:02

/ 443 views kez okundu.
Karayolunda Çökme Meydana Geldi

AW112820

Adana’da cuma ve cumartesi günü günü etkili olan yağışlar nedeniyle çok sayıda iş yeri ve evi su bastı; yollarda bozulmalar meydana gelirken, D-400 Karayolunda çökme meydana geldi. 
ADANA (İHA) – Adana’da D-400 Karayolunda çökme meydana geldi.
Adana’da cuma ve cumartesi günü günü etkili olan yağışlar nedeniyle çok sayıda iş yeri ve evi su bastı; yollarda bozulmalar meydana geldi. Bugün saat 12:00 sıralarında ise D-400 Karayolunun eski Atilla Altıkat Köprüsü mekviinde yol ortasında derinliği 1 metre, genişliği 1.5 metre olan çökme meydana geldi. Olay sırasında yolda araç olmaması can ve mal kaybının önüne geçti. Bu sırada çökmeyi gören vatandaşlar ASKİ’ye haber verdi.
Olay yerine gelen ASKİ ekipleri çökmenin meydana geldiği yolun etrafını kapatarak trafiğin akmasına izin vermedi. Buna rağmen özellikle motosiklet sürücülerinin kapatılan yerden geçmesi dikkat çekti. Sürücüler ise yolda sürekli arıza olduğunu belirterek, “Bu yoldaki çökmenin yağmurla ilgisi olmadığını düşünüyoruz” dedi.
ASKİ, yolun yapılarak trafiğe açılması için çalışma başlatırken, yoldan geçen yayalar da meraklı gözlerle oluşan çukura baktı.