Adana Güney Haber

KARNAVAL 1 MİLYONDAN FAZLA KİŞİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

KARNAVAL 1 MİLYONDAN FAZLA KİŞİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
245 views
06 Nisan 2022 - 2:33

Migros’un destekçilerinden olduğu ve 10.’su gerçekleştirilen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, Adana’nın dört bir yanını şölene dönüştürdü. Yurt içinden ve yurt dışından büyük ilgi gören karnavala bu yıl 1 milyondan fazla kişi katıldı. Karnavalın en renkli anlarının yaşandığı kortej geçişine katılan Migros’un gösteri ekibi en beğenilen ekipler arasında öne çıkarken, Konteyner M Jet mağazası, karnaval süresince en çok misafir ağırlayan uğrak noktalardan oldu.

(HABER MERKEZİ)- Migros’un destekçilerinden olduğu ve 10.’su gerçekleştirilen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, Adana’nın dört bir yanını şölene dönüştürdü. Yurt içinden ve yurt dışından büyük ilgi gören karnavala bu yıl 1 milyondan fazla kişi katıldı. Karnavalın en renkli anlarının yaşandığı kortej geçişine katılan Migros’un gösteri ekibi en beğenilen ekipler arasında öne çıkarken, Konteyner M Jet mağazası, karnaval süresince en çok misafir ağırlayan uğrak noktalardan oldu.

Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliği taşıyan ve Migros’un destekleriyle bu yıl 10.’su düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yurt dışından ilginin bu yıl daha fazla olduğu karnavala 1 milyondan fazla kişi katıldı.

Karnaval heyecanını özel olarak tasarlanan görsellerle Adana’daki mağazalarına taşıyan Migros’un, karnaval kapsamında açtığı, kişisel gelişim ve meslek edindirme kursları ile hayalindeki işi ve hobiyi gerçekleştirme fırsatı sunan Migros Aile Kulübü standı üye olmak isteyenlerden yoğun ilgi gördü. Karnavalın en renkli görüntülerinin yaşandığı görkemli kortej geçişinde ise Migros’un gösteri ekibi en beğenilen gruplar arasında yer aldı.

KARNAVALIN GİZLİ YILDIZI “KONTEYNER M JET MAĞAZA”

Katılımcıların ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmesini sağlayan Konteyner M Jet Market karnavalın en çok uğranılan noktalarından biri oldu. Karnaval süresince 3.328 adet köfte ekmek satılırken, M Fırın ürünleri ve diğer ürünlerle beraber toplamda 17.835 adet ürün satışı gerçekleşti. Ayrıca, Konteyner M Jet mağazası önümüzdeki dönemde de Migros’un yer aldığı etkinliklerde boy göstermeye devam edecek.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu