Adana Güney Haber

Kızının Mürüvvetini 4 Gün Görebildi 

Kızının Mürüvvetini 4 Gün Görebildi 
75 views
02 Haziran 2014 - 21:53


AW106166

Adana’da kanser hastası baba, kızıyla nişanlısına hastane odasında nikah kıydırdıktan 4 gün sonra hayatın kaybetti.

ADANA (İHA) – Adana’da kanser hastası baba, kızıyla nişanlısına hastane odasında nikah kıydırdıktan 3 gün sonra hayatın kaybetti.
Pankreas kanseri olduğu ve yürüyemez hale geldiği için kızı Dilek Akyol (26) ile nişanlısı Caner Kılıç’ın (28) nikahının hastanede kıyılmasını isteyen Ceyhanlı iş adamı Kadir Akyol, tedavi gördüğü Özel Acıbadem Hastanesinde hayatını kaybetti.
Genç çift, 28 Mayıs’ta, düğünü iptal etmiş ancak babanın isteği üzerine gelinlik ve damatlıkla Özel Acıbadem Hastanesi’ne gelen çiftin nikahı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından kıyılmıştı. Nikahta, duygusal anlar yaşanmıştı.

ÖLEN BABA TOPRAĞA VERİLDİ

Adana’da kızıyla nişanlısına hastane odasında nikah kıydırdıktan 4 gün sonra hayatını kaybeden Kadir Akyol, gözyaşları içinde toprağa verildi.
Pankreas kanserinin ilerlemesi ve yürüyemez hale geldiği için kızı Dilek Akyol (26) ile nişanlısı Caner Kılıç’ın (28) nikahını hastanede kıydıran Ceyhanlı işadamı Kadir Akyol, kızının mürüvvetini gördükten 4 gün sonra Acıbadem Adana Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.
Talihsiz babanın cenazesi, evinden alınıp kent turu atıldıktan sonra öğle namazının ardından kılınan cenaze namazıyla, Ceyhan Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Çiçeği burnunda gelin Dilek Kılıç’ı arkadaşları yatıştırırken, Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün teselli ettiği 85 yaşındaki baba Hasan Akyol’un defin sırasında ayakta duramayıp bir iskemleye oturtulduğu görüldü.
Talihsiz adamın eşi Döndü Akyol (50) ise sinir krizi geçirdi. Cenazeye, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kaymakam Gürbüz Karakuş ve çok sayıda kişi katıldı.
Genç çift, 28 Mayıs’ta, gelinin babası yürüyemez hale geldiği için düğünü iptal etmiş ancak babanın isteği üzerine gelinlik ve damatlıkla Özel Acıbadem Hastanesi’ne gelen çiftin nikahı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından kıyılmıştı. Nikahta, duygusal anlar yaşanmıştı.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -