hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Koncuk: “Adana’nın Sorunlarını Sözlü çözer” 

Son Güncelleme :

17 Mayıs 2014 - 23:09

/ 332 views kez okundu.
Koncuk: “Adana’nın Sorunlarını Sözlü çözer” 

Türk Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve sendikanın genel merkez yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü’yi ziyaret etti.

ADANA (GÜNEY HABER) – Türk Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve sendikanın genel merkez yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü’yi ziyaret etti.
Hemşehrisi Hüseyin Sözlü’yle iftihar ettiklerini belirten İsmail Koncuk, “Hüseyin Sözlü, Ceyhan’da uzun yıllar başarılı oldu. Adana şehircilik açısından problemli bir kent. Kuzeyi güneyi, yenisi eskisiyle birbirinden farklı görüntüde. Adana, diğer şehirlerle mukayese edildiğinde ciddi problemleri olan bir kent. Hüseyin Sözlü çok yoğun çalışarak şehrin problemlerini bir bir çözecektir. Bu şehrin evladının Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi dolayısıyla, kendisinden beklentiler de farklı. Ceyhan’ın görüntüsünü değiştirdi. Adana’da misliyle başarılı olacağına inanıyorum. Kamu-Sen olarak, kendisine destek konusunda bize düşen ne varsa yerine getireceğiz. Hüseyin Sözlü Başkan, sabırla, oya gibi işleyerek, iyi bir ekiple başarılı olacaktır” dedi.
TÜRK KAMU SEN KARŞISINDA SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de İsmail Koncuk’la hukuklarının eskiye dayadığını ve adaylık döneminde çok desteğini gördüğünü ifade etti. Başkan Hüseyin Sözlü, şöyle devam etti: “Fuar Alanı’nda düzenlenen en yüksek katılımlı toplantıyla ve verdiği tam destekle belediye başkanı seçilmemde katkısı olmuştur. Kendisi bana olan güvenini ve inancını her platformda göstermiştir. Türk Kamu-Sen, eğitim ortalaması yüksek bir kitleyi temsil ediyor ve böyle bir topluluğun desteğini almanın beraberinde getirdiği sorumluluk da büyük oluyor. Cumhuriyet değerlerine sahip çıkma ve onları koruma kararlılığı noktasında da Türk Kamu-Sen gibi Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biriyle tamamen örtüşen düşünce yapımız var. Kendileri bizi ziyaret ederek şeref verdiler.”