logo

Parlamenter sistemin en büyük savunucusu biz olacağız..!

İYİ Parti Adana Milletvekili İçişleri Komisyon Üyesi M. Metanet Çulhaoğlu, İYİ’lik Kervanı adı altında yaptığı çalışmalarla, Adana’nın tüm ilçelerini ve köylerini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinleyen Çulhaoğlu,” TBMM’de sizlerin sesi olacağız. Bu sorun ve sıkıntıları mecliste gündeme getirip çareler arayacağız” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)-İYİ Parti Adana Milletvekili İçişleri Komisyon Üyesi M. Metanet Çulhaoğlu, İYİ’lik Kervanı adı altında yaptığı çalışmalarla, Adana’nın tüm ilçelerini ve köylerini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet edip, sorunları dinleyen Çulhaoğlu,” TBMM’de sizlerin sesi olacağız. Bu sorun ve sıkıntıları mecliste gündeme getirip çareler arayacağız” dedi. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ile de bir araya gelen Çulhaoğlu açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’ in liderliğin de, TBMM çatısı altında daha etkili bir mücadele vereceğiz. Ülke genelindeki kriz, tüm ulusumuzu derinden yaralamaktadır. Toplum artık bu krizin mevcut iktidar tarafından düzeltilebileceğine inanmıyor. Biz, yaptığımız bölge ziyaretlerinde partimizin işin ehli ve tecrübeli kadroları ile artık tek umut olduğunu gördük. Bu ziyaretlerimiz sayesin de vatandaşlarımıza da bunu anlatma fırsatı bulduk. Ziyaret ettiğimiz sivil toplum örgütleri ve odalar, konuşmaktan çekiniyor. Ama bıçak kemiğe dayanmış durumda. İYİ Parti bu korkuları giderecek tek yapı. Partimiz, Türk siyasetinin uzun zamandır hissettiği merkez parti eksikliğini girdiği ilk seçimde giderdi. Bundan böyle ikili yapıya mahkûm kalmayacak, herkesi kucaklayan, ayrıştırmayan, birleştiren bir İYİ Parti olduğunu görecek. Parlamenter sistemin en büyük savunucusu biz olacağız. Herkes şunu iyi bilsin ki, iyi bir Türkiye, güçlü bir Türkiye yolundaki itibarlı yürüyüşümüze başladık. Sonuç itibarı ile de, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde bunu başaracak gücümüz var. Milletimizin refahı için çok çalışıp, başaracağız.

Share
198 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.