hava 38° Orta
DOLAR 32,6709 % % 1.22
EURO 34,9441 % % 0.1
GRAM ALTIN 2.446,56 % % 2,32
ÇEYREK A. 4.000,13 % % 2,32
BITCOIN 66.851,99 % -1.355
SON DAKİKA

QNB e Finans Bulut Altyapısı için Vodafone Türkiye’yi tercih etti

Son Güncelleme :

03 Haziran 2019 - 1:52

/ 440 views kez okundu.
QNB e Finans Bulut Altyapısı için Vodafone Türkiye’yi tercih etti

e-Dönüşüm öncüsü QNB eFinans, bulut altyapısı için Türkiye’nin dijitalleşme öncüsü Vodafone Türkiye’yi tercih etti. İşbirliği kapsamında QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu’nun iştiraki QNB eFinans, tüm ürün/hizmet altyapısının ve operasyonunun yönetimi için Vodafone Türkiye’nin verimlilik ve hız desteğini alacak.

ADANA (GÜNEY HABER) – e-Dönüşüm alanında müşterilerine e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, KEP, İhracatta e-Fatura ve e-Fatura Teminatlı Kredi kullanımı gibi birçok yenilikçi çözüm sunan QNB eFinans, Türkiye’nin dijitalleşme öncüsü Vodafone Türkiye ile bulut altyapı işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Vodafone Türkiye, QNB eFinans’a Sanal Kaynaklar, Veri Güvenliği, IT& Network Güvenlik, Profesyonel Hizmetler, Veri Merkezi Bulundurma ve Erişim Hizmetleri kategorilerinde destek sağlayacak.

Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli elektronik uygulamaları sayesinde ihtiyaçları anlayarak, müşterilerine çözüm odaklı ve memnuniyet temelli hizmet veren QNB eFinans, European e-Invoicing Service Providers Association’un (EESPA) ilk Türk üyesi ve Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısı. Şirket, Türkiye’nin önde gelen yüksek işlem hacmine sahip müşterilerine Vodafone Türkiye altyapı desteği ile e-Dönüşüm ürünlerini sunacak.

Meltem Bakiler Şahin: “Vodafone Türkiye uzmanlığına ve tecrübesine duyulan güvenin göstergesi”

Daha esnek, verimli ve tüm bunların yanında hızlı bir bulut altyapı için QNB eFinans’ın Vodafone Türkiye’yi tercih etmesinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Yüksek dijital işlem hacmine sahip QNB eFinans’ın da bizi tercih etmiş olması Vodafone Türkiye’nin uzmanlığına ve tecrübesine duyulan yüksek güvenin bir göstergesi. İşbirliğimiz kapsamında QNB eFinans’ın iş yükleri için esnek sanal sunucu altyapımız üzerinde oluşturduğumuz parkur, müşterimizin ihtiyaçlarına göre büyüyüp küçülebilecek. Sağladığımız üstün altyapının yanında verdiğimiz profesyonel hizmetler ile de QNB eFinans’ın olabildiğince optimum ve verimli bir şekilde operasyonlarını yönetmesini amaçlıyoruz. Müşterimizin teknoloji altyapısını yönetirken en çok hassasiyet gösterdiğimiz noktalardan biri kesintisiz hizmet. Sunduğumuz yedekleme ve felaket kurtarma merkezi hizmetleri ile müşterimizin veri kaybetmemesi için önlem alırken, aktif ettiğimiz güvenlik hizmetleri ile de dış tehditlerden etkilenmemesini sağlayacağız. Böylelikle müşteriler verilerini güvenli bir şekilde saklayıp, gerek duyduğunda erişebilecek. Vodafone Türkiye olarak QNB eFinans’ta yaptığımız gibi işletmelerin ihtiyaçlarına onlarla birlikte geniş bir yelpazede çözümler geliştirmeye, onları dijitalleşmenin sunduğu fırsatlarla buluşturmaya gelecekte de devam edeceğiz.”

Okay Yıldırım: “Vodafone Türkiye ve QNB eFinans e-Dönüşümde bulut altyapısı için güçlerini birleştirdi”

QNB eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım imzaları atılan işbirliği hakkında şunları söyledi:

“QNB eFinans, sektörde ürün ve hizmetlerini bankacılık süreçlerine entegre eden tek şirket. Bir fintech şirketi olarak sadece bankacılık sektöründe değil ticaretin dijitalleşmesinde de öncü rol oynamayı hedefliyoruz.

Bu vizyonumuz sayesinde sektöre yepyeni ürün ve hizmetler kazandırarak yön vermeye devam edeceğiz. Bu sebeple, gelişmiş teknolojimiz ve güçlü altyapımız ile kazandığımız değerleri daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Biz QNB eFinans olarak tüm yatırımlarımızı tamamladık, geleceğe çok hazırız. Kurulduğumuz ilk zamandan beri müşterilerimize en kaliteli e-Dönüşüm hizmetlerini kesintisiz olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. QNB eFinans olarak vizyonumuz her zaman sektörün öncü ve güvenilir firması olmak. Geldiğimiz noktada, birçok özel işe imza atarak, güvenilir altyapımız sayesinde uluslararası alanda birçok markayla iş birliği yaptık. Bulut yatırımlarımız, güçlü özelliklerimizi devam ettirebilmemiz bizler için çok önemli. Bu sebeple dijital dönüşümde globalde de öncü olan Vodafone Türkiye’den bulut altyapısı desteği alarak güçlerimizi birleştirmeye karar verdik. Hedeflerimiz daima çok yükseklerde, bu vizyonumuz sayesinde sektöre yepyeni ürün ve hizmetler kazandırarak yön vermeye devam edeceğiz.”