Adana Güney Haber

Rektör Tuncel 23 Nisan’ı Adana Çocuk Evleri Sitesi’ndeki Çocuklarla Kutladı

Rektör Tuncel 23 Nisan’ı Adana Çocuk Evleri Sitesi’ndeki Çocuklarla Kutladı
67 views
24 Nisan 2021 - 13:22

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Adana Çocuk Evleri Sitesi’ndeki koruma ve bakım altında kalan çocuklarla birlikte kutladı. Çocukların halk oyunları gösterisine eşlik eden Prof. Dr. Tuncel, onlarla halat çekme yarışmasına katıldı.

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Adana Çocuk Evleri Sitesi’ndeki koruma ve bakım altında kalan çocuklarla birlikte kutladı. Çocukların halk oyunları gösterisine eşlik eden Prof. Dr. Tuncel, onlarla halat çekme yarışmasına katıldı.

Rektör Prof. Dr. Tuncel’e, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlükaplan, Prof. Dr. Süha Berberoğlu, Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Veysel Ege ile kurum temsilcileri eşlik etti.

PROF. DR. TUNCEL ÇOCUKLARIN OYUNLARINA EŞLİK ETTİ

Adana Çocuk Evleri Sitesi’ndeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması nedeniyle düzenlenen kutlama etkinliği çocukların halk oyunları gösterisi ile başladı. Büyük beğeni toplayan gösterilerde Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel de zaman zaman çocuklara eşlik etti.

Çocuklar spor müsabakaları yaparak 23 Nisan’ı kutlarken, halat çekme oyununda Rektör Prof. Dr. Tuncel ve İl Müdürü Özer çocuklardan oluşan takım kurarak yarıştı. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlükaplan ve Prof. Dr. Süha Berberoğlu’nun da dahil olduğu yarışmada dostluk kazandı.

Adana Çocuk Evleri Sitesi kalan çocuklarla uzun süre sohbet eden Prof. Dr. Tuncel ve İl Müdürü Özer ile beraberindekiler, kurumdaki bebekleri de ziyaret ettiler. 23 Nisan etkinlikleri çocuklarla yapılan iftarla sona erdi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -