Adana Güney Haber

SARIÇAM’DA TARLA İCRADAN SATILIK

SARIÇAM’DA TARLA İCRADAN SATILIK
102 views
05 Temmuz 2021 - 14:08

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 13.İcra Dairesi, Adana Sarıçam’da tarlayı açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Adana İli Sarıçam İlçesi Kılıçlı mahallesi Kozan Bulvarının Kısmen İçi ile Batısında ve Pilot Üsteğmen Akif Palalı Bulvarının 136-m kuzeyinde yer alan Kain Tapunun 243 Parselinde kayıtlı 9.146,32-m2 yüzölçümünde Tarla vasıflı taşınmazda borçluya ait1/30 hissesine tekabül eden, 304,88-m2 yüzölçümünde ve üzerinde her hangi bir yapı ya da muhdesat bulunmayan sürülü boş tarla vasıflı taşınmaz Adana kent merkezine ve çevre semtlere toplu taşıma araçları ile ulaşılabilirliği ancak belli aralıklarla geçen belediye otobüsleri ve köy minibüsleri ve özel araçlarla ulaşmak mümkündür. Belediye ve Kamu hizmetlerinin sağladığı alt yapı olanaklarının yol hariç faydalanma imkanı yoktur. Bu sebeplerle Taşınmazdaki borçluya ait1/30 hissesine tekabül eden76.219,33-TL, üzerinden Taşınmaz bir borçtan dolayı açık artırma yoluyla satılarak paraya çevrilecektir. Gayrimenkulün geniş içeriği dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/814908/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/adana-saricamda-tarla-icradan-satiliktir-hisse-satisi-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -