Adana Güney Haber

Semra Özal’a selfie sürprizi

Semra Özal’a selfie sürprizi
12.500 views
08 Mayıs 2014 - 17:10

 Ferhat Göçer geçtiğimiz günlere İstanbul’da bir programda yer aldı.

Ferhat Göçer’in sahne aldığı gecede sürpriz konuklar da vardı. Göçer’i dinlemeye gelenler arasında sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi, Semra Özal da göze çarptı.

 Gece de sevilen şarkılarını söyleyen Göçer “30 Mart’ı nihayet geride bıraktık. Artık kendimize vakit ayırmamız lazım” dedi.

Ferhat Göçer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yaz geliyor, zayıflamak lazım ama hanımlar diyet programlarını bile 30 Mart sonrasına bıraktılar. Ancak daha yaza var, geç kalmadınız; telaş yok. Diyet için geç kalmadınız, rejiminizi yapın.”

 FERHAT GÖÇER’DEN SEMRA ÖZAL’A SÜRPRİZ

 Twitter’ın açılmasının insanları mutlu ettiğini belirten Ferhat Göçer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eee artık darısı Youtube’un başına. Youtube’un da açılmasını dört gözle bekliyoruz. Orası bizim sektörün can damarı. Şarkılarımızı, kliplerimizi orada paylaşarak milyonlarca insana ulaştırabiliyoruz. Youtube’un kapatılması müzik sektörü için sıkıntı oldu. Umarım orası da en kısa zamanda açılır.”

 Programının ilerleyen dakikalarında Semra Özal’a bir sürprizi olduğunu söyleyen Ferhat Göçer, “Birlikte Selfie yapalım mı?” diye sahneden sordu.

 Semra Özal’ın “Gel yapalım Ferhat” cevabı üzerine cep telefonunu isteyen sanatçı Semra Özal’ın yanına giderek, Safiye Soyman, antikacı Uğur Batur ve Ömer Üründül ile birlikte Selfie fotoğraf çektirdi.

İşte o anlar:

Odatv.com

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -