Adana Güney Haber

SEYHAN’DA PASAJ VE OTEL İCRADAN SATILIK

SEYHAN’DA PASAJ VE OTEL İCRADAN SATILIK
119 views
07 Aralık 2021 - 13:38

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 11.İcra Dairesi, Adana Seyhan’da pasaj ve oteli icra yoluyla ve açık  artırma yöntemiyle satışa  çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:  

Adana İl, Seyhan İlçe, 303 Ada, 30 Parsel, KURUKÖPRÜ Mahalle/Köy, Seyhan İlçesi, Kuru Köprü Mah. 57 Pafta, 303 Ada, 30 Parsel, 3 Cilt, 567 Sayfa noda tapuda kayıtlı 400,00.m2 miktarında altı pasaj ve dükkanı olan dört katlı kargir otel vasıflı taşınmaz Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulunun 04.03.2016 gün ve 6104 sayılı kararı ile onaylanan sit haritasına göre 3. Derece Arkeolojik Sit Alanı Sınırı içinde yer almaktadır. Kültür ve tabiat varlıklarını koruma bölge kurullarınca birinci grup olarak tescil ve ilan edilen kültür varlıklarının bulunduğu taşınmazlar ile birinci ve ikinci derece arkeolojik sit alanlarındaki taşınmazlar zilyetlik yoluyla iktisap edilemez. Malikler bu varlıkların üzerindeki mülkiyet haklarının tabii icabı olan ve bu Kanunun hükümlerine aykırı bulunmayan bütün yetkilerini kullanabilirler. Taşınmaz 1/1000ölçekli Uygulama İmar Planı sınırları içerisinde “Merkezi İş Alanı” olarak görülmektedir.
Taşınmaz otel ve altındaki dükkan şeklinde bina olarak Kuru Köprü Mahallesi İnönü Caddesi No 71 Seyhan/Adana adresinde İnönü Caddesine cepheli konumdadır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/896152/emlak/turistik-tesis/adana-seyhanda-pasaj-ve-otel-cradan-satilitkir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu