logo

09 Temmuz 2018

ŞİMŞEKLER ‘KUTLU’ YA TESLİM

Adana Demirspor’da teknik direktör belli oldu:

ŞİMŞEKLER ‘KUTLU’ YA TESLİM

Adana Demirspor’da teknik direktör konusu nihayet sonuçlandı takımın başına son olarak 2016 yılında Kayserispor’da görev alan Hakan Kutlu getirildi.

ADANA (GÜNEY HABER)-Adana Demirspor’da teknik direktör konusu nihayet sonuçlandı takımın başına son olarak 2016 yılında Kayserispor’da görev alan Hakan Kutlu getirildi.

Kulüp Başkanı Murat Sancak ile Sportif Direktör Tanju Çolak ile bir araya gelen 46 yaşındaki genç teknik adam Adana Demirspor’un başarısı için her şeyi yapacağını söyledi. Başkan Murat Sancak, “Sabrın sonu selamet.. Adana Demirspor’un karakterine uygun ve hırslı bir teknik adamı takımın başına getirdik. Türkiye’nin önemli teknik direktörlerinden biri olan Hakan Kutlu camiamıza hayırlı olsun” ifadesini kullandı.
Adana Demirspor teknik direktörü Hakan Kutlu ise kulübün önemli atılımlar attığını ve bu büyük camiada yer almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Hemen oyuncu transferleri için hamleler yapacaklarını belirten kutlu, “Beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu biliyorum. Başkanımızın önemli hamlelerini bana anlattı. Bu sezon başarı için her şey yapılacak” dedi.

Share
373 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.