Adana Güney Haber

Tapu personellerine ‘Stres yönetimi’ eğitimi

Tapu personellerine ‘Stres yönetimi’ eğitimi
193 views
28 Haziran 2021 - 13:05

Tapu ve Kadastro Hatay 12. Bölge Müdürlüğü ve bünyesinde bulunan  kadastro ve tapu müdürlüklerine  iki gün video konferans yöntemiyle, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Azmi Yalçın, tarafından Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi ve Halkla İletişim konularında eğitim verildi.

(HABER MERKEZİ)- Tapu ve Kadastro Hatay 12. Bölge Müdürlüğü ve bünyesinde bulunan  kadastro ve tapu müdürlüklerine  iki gün video konferans yöntemiyle, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Azmi Yalçın, tarafından Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi ve Halkla İletişim konularında eğitim verildi.

55 BİRİM İLE EŞZAMANLI GERÇEKLEŞTİ

Konu ile ilgili görüşlerine başvurulan TKGM Hatay XII. Bölge Müdürü Tamer Taşkıran, “Yaklaşık 15 yıldır Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personeline ve yöneticilerine hizmet içi eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumumuzun hukuk ve  teknoloji alanında çok geniş ve değişen bir mevzuata sahip olması sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik faaliyetleri önemsememizin temel nedenini oluşturmaktadır.

Pandemi nedeniyle bir araya gelemediğimiz bu dönemde web konferans aracılığı ile Çukurova Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Azmi Yalçın,  tarafından Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü ve Halkla İletişim konularında Bölge Müdürlüğümüze bağlı Hatay, Adana, Mersin ve Osmaniye illerimizde toplam 55 birimimizde eş zamanlı bir çalışma gerçekleştirmiş bulunuyoruz” dedi.

AZMİ YALÇIN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Taşkıran, “Devlet-Vatandaş ilişkilerinin en yoğun yaşandığı, vatandaşa doğrudan hizmet veren bir kurum olma özelliğiyle personellerimizin motivasyonunun ve iletişim becerilerinin arttırılmasına katkı sağlamaya yönelik son derece faydalı bir eğitim faaliyeti gerçekleştirmiş olduk.

Bu kapsamda değerli hocamız Prof. Dr. Azmi Yalçın’a teşekkür eder Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde kurumumuzun vermiş olduğu hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızın ileriki süreçlerde devam edeceğini belirtmek isterim.” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -