Adana Güney Haber

Tatil Turlarına yoğun ilgi

Tatil Turlarına yoğun ilgi
48 views
11 Temmuz 2019 - 1:17

Yaz mevsiminin gelmesi ile startı verilen tatil turları bu yıl geride bıraktığımız yıllara nazaran daha büyük ilgi görüyor. Özellikle tatil için sınırlı vakti olanların tercih ettikleri tatil turları ailecek tatil yapmak isteyenler için de büyük kolaylıklar sunuyor.

ADANA (GÜNEY HABER)-Yaz mevsiminin gelmesi ile startı verilen tatil turları bu yıl geride bıraktığımız yıllara nazaran daha büyük ilgi görüyor. Özellikle tatil için sınırlı vakti olanların tercih ettikleri tatil turları ailecek tatil yapmak isteyenler için de büyük kolaylıklar sunuyor.

Yılın 4 mevsimi büyük ilgi gören tatil turları tatil sezonun açılması ile birlikte daha çok ilgi görmeye başladı. Güzergâhları, sundukları hizmetler ve fiyatlamalar anlamında her bütçeye hitap edebilecek alternatifler sunan turlar, tatil için vakti az olanları da araç kullanma, konaklama yeri arama gibi birçok dertten de kurtarıyor.

Tatil turlarının bu yıl geride bıraktığımız yıllara göre daha çok ilgi gördüğünü bunun nedeninin ise fiyatların her bütçeye hitap edebilecek seçenekler sunduğundan kaynaklı olduğunu belirten Turizmci Yağız Alioğlu; “Bu yıl tatil turlarına yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Özellikle tatil için çok fazla vakti olmayıp da ailecek bir tatili planlayanlar bu yıl tatil turlarına yöneldiler. Aylar öncesinden yapılan rezervasyonların artık günleri geldi ve turlara katılacak olan yolcularımız bir bir geziye çıkmaya başladılar. Tur şirketlerinin organize ettiği tatiller kişileri ağır yüklerden kurtardığı için talep de ciddi anlamda artışlarla karşılaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Tatil turlarında yaz mevsiminde rotanın genellikle Ege sahilleri olduğunu kaydeden Alioğlu; “Yaz tatili denilince akla elbette herkesin aklına Egenin masmavi suları geliyor. Tur şirketleri sizlere birbirinden farklı alternatifler sunuyor sizler bunlar arasından kendinize en uygun olanını seçiyorsunuz. Yaz mevsiminde değişmez adresler Ege ve Akdeniz bölgelerine oluyor. Bununla birlikte Ege ve Akdeniz’in yanı sıra diğer bölgeleri de kapsayan organizasyon oluyor. Bu organizasyonların avantajı tek bir tatil ile pek çok yeri görme fırsatınız oluyor aynı zamanda hem zamandan hem de maliyetlerden ciddi anlamda kazançlı çıkıyorsunuz.” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -