logo

Yüksekbaş, Çukurova için ter dökecek

2019 Yerel Seçimlerinde MHP Çukurova Belediyesi Meclis üyesi aday adaylığını MHP Çukurova İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle açıklayarak başvuru yapan Mehmet Yüksekbaş, Çukurova ilçesi için var gücüyle çalışıp ter dökeceğini söyledi.

 

ADANA (GÜNEY HABER) – 2019 Yerel Seçimlerinde MHP Çukurova Belediyesi Meclis üyesi aday adaylığını MHP Çukurova İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle açıklayarak başvuru yapan Mehmet Yüksekbaş, Çukurova ilçesi için var gücüyle çalışıp ter dökeceğini söyledi.

MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve partililerin katıldığı törende Meclis Üyeliği Aday Adaylığını açıklayan Mehmet Yüksekbaş; “Sevgili dava arkadaşlarım, Milliyetçi Hareket Partisi Kurucusu Başbuğumuz Alpaslan Türkeş ile başlayıp, aynı dava yolunda aynı çizgide davamızı devam ettiren Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ile Türkiye’nin en büyük partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir mensubu olmaktan gurur ve onur duyuyorum. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte tüm ilçelerde ve artık Çukurova’nın MHP siyasetiyle buluşmasının vaktinin geldiğine inanıyoruz. Çünkü yerel Belediyecilik bizim işimiz. Çevremden aldığım olumlu sonuçlar neticesinde Çukurova İlçesine hizmet etmek adına bu yola çıktım. Çukurova ilçesinde yetişen birisi olarak Çukurova’ya hizmet etmek benim boynumun borcudur. Sağ olsun vatandaşlarımızdan da olumlu sonuçlar alıyoruz. Aday oluruz ya da olamayız bu yöneticilerimizin vereceği bir karardır ancak aday olamasam dahi desteklerimin süreceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu yola baş koyduk ve Çukurova ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’ni yerel yönetimde iktidar yapacağımızdan hiçbir şüphem yoktur” dedi.

Mehmet Yüksekbaş; 1980 Adana doğumlu olup, 1997 yılında Özel Adana Gönen  Lisesi’nden mezun olduktan sonra Doğu Akdeniz Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümünü 2005 yılında bitirdi evli biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuk babası olan Mehmet Yüksekbaş  hala Yüksekbaş Ailesi’ne ait işletmede Pazarlama biriminin Genel Müdürlüğünü yapmakta.

 

 

 

 

 

 

Share
512 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.