Adana Güney Haber

Zeybek: “Adana’nın Huzurunu Uyuşturucu Baronları Bozuyor”

Zeybek: “Adana’nın Huzurunu Uyuşturucu Baronları Bozuyor”
77 views
13 Haziran 2014 - 0:20

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek: 

 “Adana’nın Huzurunu Uyuşturucu Baronları Bozuyor”

 

AW115799
ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Adana’da sokak hareketlerini yönlendirenlerin de, çocuklara taş attıranların da hep aşırı uçlardaki uyuşturucu baronları olduğunu belirterek, “Bunlarla mücadelemizi yoğun şekilde sürdürüyoruz” dedi.
Zeybek, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaretinde Adana’da asayişin sağlanması için yürütülen çalışmalar konusunda bilgi verdi. Bir soru üzerine, son dönemlerde görevleri esnasında polis tarafından engellenmeye çalışılan, baskı ve şiddete maruz kalan gazetecilerin durumundan üzüntü duyduğunu dile getiren Zeybek, “Samimiyetle belirteyim ki, basın mensuplarının kasıtlı olarak tartaklanmasını asla istemeyiz. Gazetecilere çalışmalarında kolaylık sağlanmasından yanayım. Ancak, gösteriler esnasında zaman zaman polisimiz de zarar görüyor, hakarete uğruyor. Gösteriler sırasında medya mensuplarının polis ve göstericiler arasında kalmadan görevini yerine getirebilmesinin sağlanması lazım. Bunun için ÇGC ile işbirliği içerisinde üzerimize ne düşüyorsa yapmaya, çözüm bulmaya hazırız” diye konuştu.
Adana’nın 3. sayfa haberleriyle tanınan ve anılan bir şehir olmaktan kurtarılmasının önemine vurgu yapan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, bu konuda da polis-gazeteci işbirliğinin büyük önem taşıdığını söyledi.
Adana’nın en büyük sorunlarından birisinin de uyuşturucu madde olduğuna işaret eden Zeybek, “Şu kadar uyuşturucu yakalandı, bu kadar uyuşturucu imha edildi haberleri mutlaka önemli ama bizim için asıl önemli tehlike sokak satıcıları. Adana’da sokak hareketlerini yönlendirenler de, çocuklara taş attıranlar da hep aşırı uçlardaki uyuşturucu baronları. Bunlarla mücadelemizi yoğun şekilde sürdürüyoruz. Bu mücadelemizde de basının desteği bizim için önemli” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -