Adana Güney Haber

Vergi Dairesi AKAMDER iş birliği

Vergi Dairesi AKAMDER iş birliği
126 views
26 Eylül 2020 - 1:46

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Adana Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Ümit Güner’ hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak iyi dilek temennilerinde bulundular. Ziyarette Kamu Müteahhitlerinin sorunları ve çözüm noktasında neler yapılabilecekleri de ele alındı.

(HABER MERKEZİ)-AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Onur Işıklı, Özcan Güngör Adana Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Ümit Güner’ hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak iyi dilek temennilerinde bulundular. Ziyarette Kamu Müteahhitlerinin sorunları ve çözüm noktasında neler yapılabilecekleri de ele alındı.

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Kurum olarak iş ortağı olarak gördüğümüz mükelleflerin başında müteahhitlerimiz gelmektedir. Bu nedenle elbette sürekli iş birliğimiz sürecektir. Bu konuda Vergi Dairemiz olarak her türlü iş birliğine ve yardıma hazırız. Geçirdiğimiz zor süreçte bu Pandemi den en az zararla etkilenmeyi umuyoruz. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “Dedi.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaret ile ilgili açıklamasında; “Adana Vergi Dairesi Başkanlığına Sayın Ümit Güner ‘in atanmasından dolayı ümitli olduğumuzu ifade ediyorum. Kendisinin konulara hâkim olması, donanımlı ve bilgi, birikiminin çok olumlu yansımaları olacağını umuyoruz. Bu vesile ile ilgili Bakanımıza da teşekkür ediyoruz. Kovid-19 sürecinde sağladıkları kolaylıklar ve imkanlar rahatlamamızı sağladı. İnşallah süreci en az zararlarla atlatmayı sağlarız. Sayın Vergi Daire Başkanımız Ümit Güner dende biz Müteahhitler için elzem olan; “İZ” olarak düşen vergilerin bağlı bulundukları Vergi Dairelerinden sorgularının sona erdirilmesini ve 5 000TL ye kadar olan muafiyetin limitinin 10 000TL ye çıkarılması hususunda desteklerini bekliyoruz, nihayetinde bürokratik işlere takılmamıza engel olunacağını düşünüyoruz.” Dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -