izmir escort
hava Orta
DOLAR 18,8135 % % 0.11
EURO 20,4137 % % 0.12
GRAM ALTIN 1.157,57 % % -0,29
ÇEYREK A. 1.892,63 % % -0,29
BITCOIN 439.778 % -2.785
SON DAKİKA

“ADANA’NIN DÖRT BİR YANINA AYRIM GÖZETMEDEN HİZMET VERİLİYOR”

Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 15:11

/ 115 views kez okundu.
<strong>“ADANA’NIN DÖRT BİR YANINA AYRIM GÖZETMEDEN HİZMET VERİLİYOR”</strong>

Güney Haber Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gazetenin kurucusu Mehmet Yüksekbaş, İmtiyaz Sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş ile görüştü. Gerçekleşen nezaket ziyaretinin gündemi Adana oldu. Başkan Karalar ziyaretinde, Adana’nın dört bir yanına ayrım gözetmeden hizmet verdiklerini söyledi.

(HABER MERKEZİ)-Güney Haber Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gazetenin kurucusu Mehmet Yüksekbaş, İmtiyaz Sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş ile görüştü. Gerçekleşen nezaket ziyaretinin gündemi Adana oldu. Başkan Karalar ziyaretinde, Adana’nın dört bir yanına ayrım gözetmeden hizmet verdiklerini söyledi.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyaretin gündemi Adana olurken, Başkan Karalar göreve geldikleri günden beri Adana için var güçleriyle çalıştıklarını özellikle kentin alt ve üstyapı sorunlarını azaltıp, daha yaşanılabilir bir Adana oluşturmak için mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Adana’nın dört bir yanında, halkın kendilerine oy verip vermediğine bakmadan, yoğun hizmet götürdüklerini, önceliği ihtiyaçlara göre düzenlediklerini belirten Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın bütün ilçelerine önemli yatırımlar yaptıklarını söyledi.

Yapılan hizmetlerle ilgili de bilgi veren Başkan Karalar, rekor seviyede asfalt döküldüğünü, kentin alt yapısı ve üst yapısıyla ilgili sorunların giderildiğini, kentin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda son derece kararlı olduklarını bildirdi.

Adana’da çok daha büyük ve önemli hizmetler vermek için hazırlık yaptıklarını anlatan Başkan Zeydan Karalar, gelir çoğaldıkça hizmetin ve sosyal yardımların da artacağını belirtti.

Güney Haber Gazetesi’nin Kurucusu Mehmet Yüksekbaş, İmtiyaz Sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Ortak konumuz Adana olunca kentimize hizmet veren herkesin her zaman yanlarında ve destekçisi olacağız” dediler.

Başkan Karalar’da “Bu süreç içinde yaptığımız her olumlu işte bizi destekleyen, yaptığımız yanlışlarda bizi eleştiren yol gösteren basına da ayrıca minnettarız” dedi.