logo

BAHÇELİEVLERE YAKIŞIR MUHTAR

Adana Yüreğir İlçesi Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Ceylan, ” Yüreğir ilçesinin yüzölçümü olarak en büyük ve yeni oluşan mahallerinden biri olan Bahçelievler mahallemizin daha çok hizmet alması için gecemi gündüzüme katmaya hazırım” dedi. FATİH ŞEVİK

ADANA (GÜNEY HABER)- Adana Yüreğir İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde aylar öncesinden muhtar adaylığını açıklayan 27 yaşındaki genç muhtar adayı İsmail Ceylan, Güney Haber Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulunarak Bahçelievler Mahallesi’nin gelişmesi çağdaş, modern bir kimliğe bürünmesi için başta Valilik olmak üzere İlçe Kaymakamlığı, Yüreğir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışacağını ifade etti.

31 Mart günü yapılacak yerel seçimlerde mahalle halkının iyi karar verip sandığa gitmesi gerektiğini kaydeden Ceylan, Bahçelievler Mahallesi’ni marka yapmak için çaba sarf edeceğini söyledi.  Adaylığını açıklamadan önce de mahallenin tüm sorunlarına koştuğunu ve çözüm bulmaya çalıştığını ifade eden Ceylan, Bahçelievler Mahallesi için yapacağı projelerini şöyle açıkladı:

“Mahallemizin en büyük eksiklerinden biri Sağlık Ocağı ve Taziye Evleri(bay-bayan) bunların biran önce yapılması için devletin tüm kurumlarıyla diyaloğa geçip hayata geçirilmesi için var gücümle çalışacağım. Hayata geçirmek için planladığım projeler arasında;  kültür evi, park alanları, öğrencilerin faydalanacağı etüt merkezleri, çocuk parkları, oyun alanları, mahallenin yol ve sokakları, alt yapı sorunları, ulaşım, çıkmaz sokakların açılımı, mahallede bakıma muhtaç ailelerin tespiti ve bu ailelere gereken yardımların sağlanması için çalışacağım. Mahallemizde hiçbir etnik köken ayrımı yapmadan herkese eşit mesafede hizmet vereceğim.  İlçe belediyesi, kaymakamlık, valilik ve büyükşehir belediyesi ile koordineli çalışarak mahallemizin tüm sorunlarının çözümü için bu kurumlarla koordineli bir şekilde çalışacağız. Mahalleye halk ekmek büfeleri getirmeyi planlıyorum.  Mahallede her kesin ve her kesimin muhtarı olacağım. Herkesin bana rahatlıkla ulaşabilmesi için telefonum 7/24 açık olacak” dedi.

Muhtar adayı olmadan öncede Bahçelievler Mahallesi için çalışmalar yaptığını söyleyen İsmail Ceylan, mahallede çıkmaz sokakları açtırarak, enerji alamayan meskenlere elektrik direkleri diktirerek enerji almalarını sağladığını belirtti.

Bahçelievler’in Yüreğir ilçesinin yüzölçümü olarak en büyük ve yeni oluşan mahallerinden biri olan olduğunu vurgulayan Ceylan,  “Mahallemizin çok eksikleri var. Henüz tam olarak hizmet alamamış bundan sonra eksik olan hizmetlerin tamamlanması için var gücümle çalışacağım ve mahallenin tüm sorunları gidereceğim. Yapamayacağım hiçbir vaadim olamaz, yapacağım dediğim her sözün de arkasındayım. Bahçelievler, Yüreğir’in örnek mahallesi olacak. Mahalle sakinleri hizmet almak için benim ayağıma değil ben her zaman onların kapısını çalarak sorunlarıyla birebir ilgileneceğim. Mahallemizin diğer muhtar adaylarına da başarılar diliyorum. Ayrıca mahallemizin 20 yıllık muhtarı olan Ufuk Mangtay’a da bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı mahallemiz adına teşekkür ederim” dedi.

Share
246 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.