logo

22 Ağustos 2019

Başkan Çetin sorun dinliyor

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, muhtarlık ziyaretleri yaparak sorun dinlemeye devam ediyor. Huzurevleri Mahallesi muhtarlığını ziyaret eden ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Soner Çetin, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi, yeni dönemde yapılacak hizmetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

(HABER MERKEZİ) – Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Huzurevleri Mahallesi muhtarlığını ziyaret edip mahalle sakinlerinin istek ve önerilerini dinledi. 
Huzurevleri Mahallesi Muhtarı Ayfer Doğantimur’a konuk olan Başkan Çetin, “Muhtarlarımızla her zaman bir araya gelerek neler yapabileceğimizi konuşuyoruz” dedi. 
Başkan Soner Çetin, “Muhtarlarımız mahallenin sorunlarını tespit ediyor, bize aktarıyor ve biz de bu sorunlara anında çözüm üretiyoruz. Bu işbirliğinden çok memnunuz. Ayrıca her zaman vatandaşlarımızla da bir aradayız. Bir katılımcı belediyecilik anlayışına sahibiz. Her Cuma günü Halk Günü’nde halkımızla buluşuyoruz. Ayrıca sosyal medyadan sorunları dinlediğimiz gibi mahalle toplantılarında da hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz” diye konuştu. 
Huzurevleri semt pazarının çatısıyla ilgisi sorunun çözüldüğünü ve yağmur yağdığında akan bölümlerinin onarılması için çalışma yapıldığını kaydeden Başkan Çetin, kadınların kadın sohbet evi talebi üzerine, “İhtiyaç olan her yere kadın sohbet evi, emekli dinlenme evi ve semt kreşi açacağız. Bu talebinizi de en kısa sürede yerine getirmeye çalışacağız” cevabını verdi. 

Share
268 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.