logo

Boyvadaoğlu: Adana’da “Millet İttifakı” kazanacak

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’da da Millet İttifakı’nın Aday’ı Zeydan Karalar’ın açık ara önde olduğunu belirten, İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu, Millet İttifakı’nı oluşturan İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’da da açık ara önde olduklarını, başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde başarılı olacaklarını ifade etti.

ADANA (GÜNEY HABER)- İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’da da Millet İttifakın Adayı Zeydan Karalar’ın açık ara önde olduğunu belirtti.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Millet İttifakını oluşturan İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye genelinde olduğu gibi, Adana’da da açık ara önde olduklarını, başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde başarılı olacaklarını ifade etti.

İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı olan Zeydan Karalar, İYİ Parti il Teşkilatını ziyaretinde, İYİ Parti Adana milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu’nun da bulunduğu samimi ortamda, kendisini karşılayan il ve ilçe yöneticileri ile birlikte, çok sayıda vatandaşın da katıldığı toplantıda duygulu anlar yaşandı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, ziyarette gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti belirterek, “birçok fikri yapıyı oluşturan İYİ Parti yöneticileri ile beraber olmak, onlarla omuz omuza mücadele etmek gücümüze güç katmaktadır. Bu duyguyu boşa çıkartmayacağız. Hep beraber el ele, gönül gönül’e vererek büyük başarılara ulaşacağız” dedi.

KİM NE DERSE DESİN,İYİLİK KERVANI YÜRÜYECEK

Başkan Karalar konuşmasında; “İyilerle birlikte tüm vatandaşlarımıza, iyilikler göstereceğiz. Zaman zaman yorulmuyor musun? diye soruyorlar. Elbette yorulmuyorum. Boş duracak lüksümüz yok! Tüm enerjimi, siz iyi ve cesur insanlardan alıyorum. Bu seçim çok önemli, şu anki iktidara dur diyebilmek için demokrasiye sahip çıkan, iyi insanlarla yola çıkmak benim için bir onurdur. Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkmak için, demokratik parlamenter sistemin oluşumu için, bu seçim çok önem arz etmektedir. Tüm yurttaşlarımız, rahatlık ve huzur istiyor. Bundan dolayıdır ki, 31 Mart seçimleri çok önemli. Herkesin bu bilinçte olmasını temenni ediyor, İYİ Parti ile oluşturulan Millet İttifakının, Türkiye genelinde büyük başarılar elde edeceğini umut ediyor ve siz iyi insanlarla birlikte, Adana Partisi’nin adayı olmakta bana ayrıca güç veriyor” dedi.

Share
228 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.