Adana Güney Haber

Bu Kez Anneleri Sevindirdiler

Bu Kez Anneleri Sevindirdiler
8.465 views
15 Temmuz 2020 - 0:22

Lösemi hastası çocuklara moral veren ve her zaman onların yüzünde bir gülücük oluşturmaya çalışan Gönüllü Palyaçolar bu kez de kanser hastası olan bir anneyi mutlu etmek için kolları sıvadılar.

(HABER MERKEZİ)-Lösemi hastası çocuklara moral veren ve her zaman onların yüzünde bir gülücük oluşturmaya çalışan Gönüllü Palyaçolar bu kez de kanser hastası olan bir anneyi mutlu etmek için kolları sıvadılar.

Adana’da kendilerini Gönüllü Palyaçolar olarak tanıtan grup üyeleri, lösemi hastası çocukları ziyaret ederek, onları mutlu etmeye çalışıyor. Üzerlerine palyaço kıyafetleri giyen ve hastaneye giden grup üyeleri burada, hasta çocukları tedavi gördükleri hastane odalarında ziyaret ediyor. Çocuklarla oyunlar oynayan, şarkılar söyleyen gönüllü palyaçolar, bütün amaçlarının onların yüzünde bir tebessüm oluşturmak olduğunu belirtirken bu kez de büyüklerin yüzünde bir tebessüm oldular.

Kanser tedavisi gören bir annenin kendilerinden talep ettiği koltuk ve televizyonu teslim ettiklerini sadece çocukların değil bu illet hastalık sürecindeki yetişkinlerin de yüzlerinde tebessüm olmaya gayret gösterdiklerini belirten Gönüllü Palyaçolar; “Bizler kanser hastalığı ile mücadele eden çocukları bu mücadelelerinde yalnız bırakmamak için onlara destek olmaya çalışıyoruz. Bu hastalığı ancak ve ancak morali yüksek hastalar yenebilir. O yüzden bizler bu çocuklara moral vermeye çalışıyoruz. Yani hayata bağlamaya çalışıyoruz. Onları hastane köşelerinden tek başlarına bırakmak istemiyoruz. Ancak şuanda sadece bu hastalıkla mücadele eden çocuklarla değil yine bu hastalığın pençesinde olan büyüklerin de yanında olmaya çalışıyoruz. Kanser tedavisi gören bir anne bize ulaştı ve koltuk, televizyon ihtiyacı olduğunu söyledi. Bizler de yardımseverlerin severlerin destekleri ile annemizin ihtiyacını karşılamaya çalıştık. Aldığımız koltuk ve televizyonun kurulumunu kendimiz yaptık. Annemiz çok mutlu oldu o mutlu olunca bizler de mutlu oluyor. Bu hastalığın en önemli ilacı moral ve bizler insanlara moral olmaya çalışıyoruz.” diye konuştular.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -