hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Çelikcan: “Hiç bir zaman oy kaygısıyla hareket etmedik”

Son Güncelleme :

03 Ocak 2017 - 23:39

/ 464 views kez okundu.
Çelikcan: “Hiç bir zaman oy kaygısıyla hareket etmedik”

Muhtarlarla biraraya gelen Başkan Çelikcan:

 Hiç bir zaman oy kaygısıyla hareket etmedik”

 Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahalle muhtarlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Mahalle muhtarlarını gruplar halinde belediyede ağırlayan Başkan Çelikcan “Hiç bir zaman oy kaygısıyla hareket etmedik. Hiç bir mahallemizi diğerinden ayrı tutmadık. Hizmet planlamasını yaparken vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetlere öncelik verdik.” dedi.

ADANA (GÜNEY HABER)- Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahalle muhtarlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Mahalle muhtarlarını gruplar halinde belediyede ağırlayan Başkan Çelikcan görüşmelerin çok olumlu geçtiğini belirtti. Görüşmelerde mahalle muhtarlarının sorunlarını en ayrıntılı şekilde anlatma imkânına kavuştuklarını belirten Başkan Çelikcan ”Muhtarlarla toplantılarımız belirli bir program dahilinde devam edecek.”dedi.

Pekmezli, Denizkuyusu, Yerdelen, Irmakbaşı, Karaahmetli, Gümüşyazı, Sakızlı, Cine, Hacı Ali, Çağırkanlı, Kadıköy, Yeniköy, Cırık, Beyköy ve Yenice mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Çelikcan mahalleler arasında ayrım yapmadıklarını, bütün mahallelere eşit davrandıklarını belirtti. Çok olumlu bir görüşmenin gerçekleştiği toplantıda muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Çelikcan ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini hatırlatarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Başkan Çelikcan “Türkiye büyüdükçe, geliştikçe düşmanları da çoğalıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dile getirdiği gibi ülke olarak yeni bir ‘İstiklal Mücadelesi’ döneminden geçiyoruz. Şimdi daha fazla birlik olma zamanı. Hepimiz farklı renklerimizle bir bütünü oluşturuyoruz. Bizi birbirimize düşürmek isteyen hainlere asla fırsat vermeyeceğiz.”şeklinde konuştu.

Muhtarlarla bundan sonra da sık sık bir araya gelerek mahallelerindeki eksikliklerin giderilmesi için çalışacaklarını dile getiren Başkan Çelikcan “Hiç bir zaman oy kaygısıyla hareket etmedik. Hiç bir mahallemizi diğerinden ayrı tutmadık. Hizmet planlamasını yaparken vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmetlere öncelik verdik.” dedi.

Başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin de katılarak kendileri ile ilgili alanlarda yapılacak işleri not aldıkları toplantıda bu tür buluşmaların sorunların giderilmesi açısından oldukça verimli olduğunu belirten mahalle muhtarları Başkan Mahmut Çelikcan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.