Adana Güney Haber

Cepte İlk Alo’dan Dünyanın İlk Dijital Operatörlüğüne

Cepte İlk Alo’dan Dünyanın İlk Dijital Operatörlüğüne
53 views
31 Ocak 2019 - 0:40

Türkiye’yi 1994 yılında cep telefonlarından ilk alo’yla tanıştıran Turkcell, 2019’da 25. yılını kutluyor. Yaptığı yatırımlarla klasik telekom operatöründen dünyanın ilk dijital operatörüne dönüşen Turkcell, çeyrek asırlık başarısını müşterileriyle kutlamaya hazırlanıyor. Yıl boyu sürecek kutlamalar kapsamında Turkcell’lileri, özel kampanya ve cihaz tekliflerinin yanı sıra sürpriz hediyeler bekliyor.

ADANA (GÜNEY HABER)-Turkcell 25. yılına özel bir de reklam filmi hazırladı. Reklam filmiyle müşterilerine ‘Sen Yap Diye’ seslenen Turkcell, onlara yapmak istedikleri şeyleri gerçekleştirmek için cesaret ve destek veriyor.

Türkiye’yi cep telefonundan ilk alo’yla buluşturan Turkcell, çeyrek asırı geride bıraktı. 25 yıl boyunca yaptığı yatırımlarla dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell, başarılarının arkasındaki itici güç olan müşterilerini unutmadı. Turkcell, 25. yıl şerefine müşterilerine yıl boyunca çeşitli sürprizler yapacak. Yine 2019 boyunca Turkcell’lilere birbirinden özel kampanya ve cihaz teklifleri sunulacak.

Turkcell, müşterilerine özel bir de 25. yıl filmi hediye etti. Çeyrek asırlık başarı hikâyesinin konu edildiği reklam filminde Turkcell, “Sen Yap Diye” mesajıyla sadece kendi müşterilerine değil tüm Türkiye’ye hedeflerine varmaları için ne olursa olsun ‘yılmadan’ çalışmalarını söylüyor. Turkcell’in 25 yıl boyunca yılmadan çalışarak küresel ürün ve servislere imza atmasına dikkat çekilen filmde, Turkcell’lilere ilham verecek gerçek hikâyeler anlatılıyor.

ÖMER BARBAROS YİŞ: “25. YILIMIZI MÜŞTERİLERİMİZLE KUTLAYACAĞIZ”

2019’un hem Turkcell için hem de kendilerine gönül veren müşterileri için çok önemli bir yıl olduğunun altını çizen Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, “Türkiye’yi cep telefonundan ilk alo’yla buluşturan şirket olarak bu sorumluluğumuzun bilinciyle çeyrek asırlık tarihimizde sektörümüzde her zaman ilklerin öncüsü olduk. Yaptığımız altyapı yatırımlarıyla da en yeni ve en son teknolojiyi müşterilerimizle buluşturarak kendilerine her zaman dünya çapında hizmet sunuyoruz. Bugün geldiğimiz noktada yani dünyanın ilk dijital operatörü olma başarımızda en büyük paylardan biri şüphesiz her zaman bizimle birlikte olan ve bizi destekleyen müşterilerimiz. 25. yılımızı da kendileriyle kutlayarak, 2019 boyunca onları şaşırtacak sürprizler sunacağız. Müşterilerimizin bize gösterdiği teveccühe layık olmak ve Türkiye’nin bayrağını dijital küresel ürün ve servislerimizle dünyada dalgalandırmaya devam etmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

 

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -