Adana Güney Haber

“ÇUKUROVA’YA DEĞER KATACAK YENİ ÇALIŞMALAR İÇİNDEYİZ”

“ÇUKUROVA’YA DEĞER KATACAK YENİ ÇALIŞMALAR İÇİNDEYİZ”
461 views
16 Ocak 2021 - 2:10

Adana Valisi Süleyman Elban, Çukurova Kaymakamlığını ve Çukurova Belediyesi’ni ziyaret ederek Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya’dan ile Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den ilçenin genel durumu ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Elban, “Sürekli gelişen yüzüyle Çukurova ilçemiz, Adana’mızın önemli ilçelerinden biri. İlçemizin değerine değer katacak yeni çalışmalar gerçekleştirme gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

(HABER MERKEZİ)- Adana Valisi Süleyman Elban, Çukurova Kaymakamlığını ve Çukurova Belediyesi’ni ziyaret ederek Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya’dan ile Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den ilçenin genel durumu ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  

Ziyaret sırasında Vali Elban, Kaymakam Kaya ve Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı. Daha sonra Kaymakam Kaya’nın makamına geçen Vali Elban; burada Kaymakam Kaya ile bir süre sohbet etti. Çukurova Kaymakamlığı bünyesinde çalışan tüm personele çalışmalarında başarılar dilediğini belirten Vali Elban, “Sürekli gelişen yüzüyle Çukurova ilçemiz, Adana’mızın önemli ilçelerinden biri. İlçemizin değerine değer katacak yeni çalışmalar gerçekleştirme gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Çukurova ilçesinde koronavirüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmaları da değerlendiren Vali Elban, salgın tehdidinden kurtulabilmenin ancak hep birlikte uyulacak kurallarla mümkün olduğunu, bu yüzden tüm vatandaşların alınan tedbirlere eksiksiz uyması gerektiğini hatırlattı.  

ÇUKUROVA BELEDİYESİNE ZİYARET

 Vali Süleyman Elban, Çukurova Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Çukurova Belediyesini ziyaret etti. 

Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette Vali Elban, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den Belediye tarafından verilen hizmetler ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler aldı. 

Ziyareti sırasında kısa bir değerlendirme yapan Vali Elban; belediye hizmetlerinin kalitesinin, vatandaşların yaşam standartlarına doğrudan etki ettiğini belirterek vatandaşların hizmet beklentilerinin karşılanması hususunda tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı ve Belediyenin tüm personeline Başkan Çetin nezdinde başarılar dilediğini sözlerine ekledi.  

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ise Vali Elban’ın ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirtti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -