Adana Güney Haber

İYİ Parti’ye Meydan Mahallesinde Toplu Katılım

İYİ Parti’ye Meydan Mahallesinde Toplu Katılım
150 views
25 Ocak 2021 - 2:19

Türkiye İYİ olacak” sloganı ile başlayan Üyelik Kampanyası kapsamında Adana İl Teşkilatı çalışmalarında hız kesmeyerek üye kayıtlarına devam ediyor. İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, Meydan mahallesinde İl Başkan Danışmanı Eyüp Acar’ın Organize ettiği toplantıda, AKP’den istifa eden onlarca vatandaşı İyi Partiye üye yaptı.

 (HABER MERKEZİ)-Türkiye İYİ olacak” sloganı ile başlayan Üyelik Kampanyası kapsamında Adana İl Teşkilatı çalışmalarında hız kesmeyerek üye kayıtlarına devam ediyor. İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, Meydan mahallesinde İl Başkan Danışmanı Eyüp Acar’ın Organize ettiği toplantıda, AKP’den istifa eden onlarca vatandaşı İyi Partiye üye yaptı.

AKP’den istifa ederek İYİ parti saflarına katılan, Mahalle sakinleri adına bir açıklama yapan Müslüm Balduz, Genel Başkan Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu söyleyerek, 18 yıldan beri üye olduğumuz AKP’den istifa ederek İYİ partiye üye olduğumuz için çok mutluyuz dedi. Toplantıda Başkan Boyvadaoğlu tarafından telefonla toplantıya katılan Genel Başkanı Meral Akşener coşkulu bir kalabalık topluluğuna hitap etti.

Başkan Boyvadaoğlu “Pandemi süreci olmasına rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Pandemiden dolayı sıkıntıda olan küçük ve orta ölçekli işletmelere ve evlerini büyük zorluklarla geçindirmeye çalışan esnaflara, bir nefes aldırmak için bir genelge çıkarılmasını ve kira, vergi, SGK primleri, kira stopajları gibi ödemelerden muaf tutulmalarını istiyoruz” diye konuştu

Gittiğimiz her yerde İYİ Partiyi anlatıyoruz.  İnsanlar bize ve partimize güven duyuyor. Bundan çok büyük memnuniyet duymaktayız. Halkımız geleceğin teminatı ve umudu olarak partimizi görüyor. Bu kapsamda, Genel başkanımızın çizdiği rotada ilerleyerek sokaklarda vatandaşları dinliyor, gezdiğimiz mahallelerde partimizin politikalarını anlatıyor sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz.

Göktürk Boyvadaoğlu, Adanalı vatandaşlara da çağrıda bulunarak, hemşehrilerimizi partimize üye olmaya davet ediyorum; dedi. Katılım toplantısına İyi parti Seyhan İlçe Başkanı Misal Bolat. Adana Büyükşehir Başkan Vekili Recai Mercimek, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkan yardımcılarının yanı sıra kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -