hava 34° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,9466 % % 0.15
EURO 35,3509 % % -0.06
GRAM ALTIN 2.469,82 % % 0,01
ÇEYREK A. 4.038,15 % % 0,01
BITCOIN 61.228,51 % 0.566
SON DAKİKA

MHP’li Yılmaz: “Hizmet Aşkıyla Doluyuz”

Son Güncelleme :

01 Haziran 2014 - 23:18

/ 535 views kez okundu.
MHP’li Yılmaz: “Hizmet Aşkıyla Doluyuz”


AW105682
MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana’da düzenlenen çok sayıda toplantı ve açılışa katılarak hemşerileriyle buluştu. Yılmaz katıldığı organizasyonlarda yaptığı konuşmada “Yerel hizmet anlamında seçilen belediye başkanlarımız bölgelerinde altın dönem yaşatacaklardır. Çünkü hepimiz hizmet aşkıyla dopdoluyuz” dedi.
 
ADANA (İHA) – MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana’da düzenlenen çok sayıda toplantı ve açılışa katılarak hemşerileriyle buluştu. Yılmaz katıldığı organizasyonlarda yaptığı konuşmada “Yerel hizmet anlamında seçilen belediye başkanlarımız bölgelerinde altın dönem yaşatacaklardır. Çünkü hepimiz hizmet aşkıyla dopdoluyuz” dedi.
Sarıçam ilçesindeki toplantılara katılan Seyfettin Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Çok sayıda derneğimizin Sarıçam ilçesinde düzenlediği toplantılardaki yoğun katılım ve coşku göstermektedir ki Türk milleti milli ve manevi değerlerine olan bağlılığından zerre kadar taviz vermemektedir ve Türkün şanlı tarihini ilelebet yaşatmaya kararlıdır” diye konuştu.

“ŞİMDİ SIRA BELEDİYE BAŞKANLARINDA”
Bir hafta önce düzenlenen Varsaklar Şöleni’nde Varsak dağlarının temsilcisi ve Varsak aşiretlerinin milletvekili olarak takdim edilen MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, şunları dile getirdi:
“Her yıl katıldığım Varsak şöleninde gördüğüm içtenlik ve bağlılık, Türk milletinin asil hasletlerini unutturmaya çalışanlara karşı en güzel cevaplardan bir tanesidir. Varsak elleri aç kalmış, işsiz kalmış, yolsuz, elektriksiz, susuz kalmaya razı olmuş boyun eğmiştir ama hiçbir zaman bayraksız, ezansız, vatansız kalmaya rıza göstermeyeceğini her platformda yüksek sesle haykırmış örnek bir Türkmen boyu olarak tarihteki seçkin yerini korumaktadır. Devletine, milletine, bayrağına ve manevi değerlerine sıkı sıkıya bağlı Varsak bölgelerinin tamamında partimiz MHP, bu yerel seçimlerde Türk siyasi tarihinde ilk defa yüzde ellilerin üzerine oy almıştır. Partimizi ve partimizin belediye başkanlarının tercih eden tüm Varsak aşiretlerine gönülden şükranlarımı sunuyorum. Siz Varsak kardeşlerim bizi tercih ederek görevinizi yaptınız. Şimdi sıra bizim belediye başkanlarımızda”.

“HİZMET, AŞKLA, SEVGİYLE BİLGİYLE OLUR”
MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, şöyle devam etti:
“Torosların zirvelerinde ve eteklerinde yaşam mücadelesini sürdüren çok sayıdaki hemşehrimiz bizim adaylarımızı destekleyerek büyük bir teveccüh gösterdi. Ayrıca Adana merkezde yaşayan yüzbinlerce hemşehrimiz partimize ve adaylarımıza samimi ve gösterişsiz bir biçimde katkı sağladı. Bizler bu gerçeğin şuurundayız ve sıra bizde. Hem sizlere hem kökü ve doğum yeri neresi olursa olsun ayrımsız olarak tüm Adanalı hemşehrilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Yerel anlamda bugüne kadar görülmemiş hizmetleri getirmeye kararlıyız. Hizmet aşkla, sevgiyle ve bilgiyle olur. Tüm belediye başkanlarımızla birlikte sizlere hizmet aşkıyla dopdoluyuz. Sizleri mahcup etmeyeceğiz. Şimdi hizmet zamanı.”