logo

23 Aralık 2017

‘Umut Yolcuları’ndan örnek davranış

“Umut Yolcuları” adı altında sosyal sorumluluk projesi  hazırlayan bir grup hayırsever gönüllü yaptıkları hizmetlerle adeta birer örnek oldular..

ADANA (GÜNEY HABER)- “Umut Yolcuları” adı altında sosyal sorumluluk projesi  hazırlayan bir grup hayırsever gönüllü yaptıkları hizmetlerle adeta birer örnek oldular.. 10-15 gönüllünün bir araya gelerek oluşturdukları Umut Yolcuları, kimsesiz çocukları, huzurevlerinde kalan yaşlıları ziyaret edip, çeşitli hediyeler vererek, onlara birer umut oluyorlar.

Umut yolcuları, Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapmayı düşünülen ilk adımı minik yüreklerde başlattı.  Sevgi evlerinde bedeni büyük yürekleri büyük çocuklar ile huzurevlerindeki yaşlıların bir bölümünü güzel bir gün yaşatarak moral verdiler.

Umut yolcuları grubu, “Amacımız sevgiye ihtiyacı olan çocuklarımız ve huzurevindeki yaşlılarımızı bir nebze olsun mutlu edebilmekti. Biliyorduk ki, küçük kardeşlerimizin ve yaşlılarımızın yüzündeki mutluluğa tanık olmak her şeye değerdi.  Sevinçle karşılandığımız küçük yüreklere çam sakızı çoban armağanı hediyelerimizi teslim ettik. Bu sosyal projede bizlere desteğini esirgemeyen sevgi evleri müdürü ve öğretmenlerine, huzurevinde n gelen yaşlılarımıza bizlere maddi ve manevi destek olan güzel yürekli dostlara teşekkürü bir borç biliriz.  Hep söylediğimiz gibi bizce çocuğun gülüşü bütün dünyayı aydınlatmaya yeter. Daha yolun çok başındayız ve yolumuz uzun. Sosyal projelerimizle umut türküleri söylemeye devam edeceğiz. Her şey mümkün, olabilir yeter ki, umut olsun. ”diyerek destek olan herkese teşekkür ettiler.

 

Share
792 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.