Adana Güney Haber

Vali Elban Esnaf Ve Vatandaşlarla Biraraya Geldi

Vali Elban Esnaf Ve Vatandaşlarla Biraraya Geldi
301 views
31 Ağustos 2020 - 1:44

Kozan ilçesinde yangından dolayı büyük hasara uğrayan Karahamzalı Mahallesi’ni ziyaret eden Vali Süleyman Elban, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

(HABER MERKEZİ)-Kozan ilçesinde yangından dolayı büyük hasara uğrayan Karahamzalı Mahallesi’ni ziyaret eden Vali Süleyman Elban, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Karahamzalı Mahallesi’nde bulunan kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Vali Elban, meydana gelen bu kötü olaydan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Vatandaşlardan köydeki son durumla ilgili detaylı bilgiler alan Vali Elban “Devletimiz, meydana gelen yangın felaketinden bir an önce kurtulabilmemiz için birçok imkanını seferber etti ve çok şükür yangın kontrol altına alındı. Tabii ki hepimizin öncelikli temennisi bu olayın hiç yaşanmamış olmasıydı. Maalesef böyle bir olayı yaşadık. Bu elim olayla ilgili tek tesellimiz hiçbir vatandaşımızın hayatını kaybetmemiş olması. Yangın sırasında meydana gelen hasarın yarattığı sıkıntılar en kısa sürede giderilecektir. İnşallah kaybettiğimiz ormanlık alanı yeniden en kısa sürede ağaçlandıracağız. Meydana gelen zararı telafi etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Vatandaşlarla gerçekleştirdiği görüşmenin ardından mahalle esnafını da ziyaret eden Vali Elban, esnafa da “geçmiş olsun” temennisinde bulundu.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş’in hazır bulunduğu inceleme ziyaretleri alınan bilgiler doğrultusunda yapılan değerlendirmelerin ardından son buldu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -