hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Yaman, Oda Başkanlık Görevini Güler’e Teslim Etti

Son Güncelleme :

08 Ocak 2015 - 17:10

/ 433 views kez okundu.
Yaman, Oda Başkanlık Görevini Güler’e Teslim Etti

Adana Diş hekimleri Odası (ADO) Başkanı iken aktif siyaset yapmak için oda başkanlığından ayrılan Hasan Yaman’ın yerine oy birliği ile başkanlığa Fatih Güler getirildi.

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Diş hekimleri Odası (ADO) Başkanı iken aktif siyaset yapmak için oda başkanlığından ayrılan Hasan Yaman’ın yerine oy birliği ile başkanlığa Fatih Güler getirildi.
Türk Diş hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Ak, ADO Genel Sekreteri İzzettin Çamurdan ve Yönetim Kurulu üyeleri Nevin Kilecioğlu, Buket Uğuz, Samuray Ülgen, Denetleme Kurulu Başkanı Müjde Doğan ile Üye Kubilay Cenk Altuntop‘un hazır bulunduğu tören de yönetim kurulu adına Hasan Yaman’a çiçek vererek teşekkür eden yeni başkan Fatih Güler, yaptığı konuşmada “Sevgili arkadaşım, kardeşim, değerli diş hekimi Hasan Yaman, aktif siyasete atıldığından dolayı büyük bir özveri ve başarı ile yürüttüğü oda başkanlığı görevinden istifa etmiştir. Kendisine bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yolu açık olsun. Kendisine her alanda desteğimiz tamdır. Siyasete katkı koyup, değer katacağından eminiz” dedi.
Oda Başkanlığı sürecinde yönetim kurulu üyeleri ile uyumlu çalıştıklarını belirten Hasan Yaman, “Bu benim üçüncü dönemimdi. Hekimlik eğitimi almış arkadaşlarımın farklılığı elbette hissediliyordu. Uzun yıllar mesleğimizin ve meslektaşlarımızın problemlerini çözebilmek adına birlikte yoğun çaba ve mesai harcadık. Yıllarca beraber çalıştık, birlikte yetiştik. Bu süreçte benim hayata bakış açımı gördüler. Bizler birlikte karar alıp, birlikte uygulayan bir yönetim olduk. Hayatı dimdik yaşayan biri olarak ben, hayatı dimdik yaşayan arkadaşıma bu görevi, bu emaneti teslim ettiğim için huzurlu ve gururluyum. Fatih arkadaşıma bu yeni görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.