hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

YÜDAY 20 yaşında

Son Güncelleme :

19 Nisan 2016 - 22:52

/ 465 views kez okundu.
YÜDAY 20 yaşında

Başkanlığını İbrahim Akyürek’in yaptığı Yüreğir Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YÜDAY) 20. kuruluş yıldönümünü 600 kişinin katıldığı görkemli bir törenle kutladı.

 

Adana (güney haber)-YÜDAY 20. Kuruluş yıldönümünü eski ve yeni üyelerinin katıldığı geniş bir yemekli toplantıda konuşma yapan Başkan İbrahim Akyürek, katılımcılara teşekkür ederek,” Derneğimizin önceliği hizmettir. İnsanlara hizmet ederek mutlu etmek ve yine onlara hizmet yaparak mutlu olmak felsefemizdir.  Dernek için üye seçimleri esnasında çok büyük özen gösteriyoruz. Üyelerimiz ise İşinde başarılı, kendisiyle, çevresiyle ve devletiyle barışık, eğitim ve ekonomi sorunlarını aşmış topluma hizmet konumuna haiz kişilerdir.  Bu özenimiz derneğimizin demokrat ve bağımsız yapısının ifadesidir. Birlik olmadan çalışmadan üretmeden hiçbir şey yapılamaz. Amacımız hep birlikte güç birliği oluşturmaktır.  Özetle YÜDAY, manevi değerlerimize bağlı, milliyetçi cumhuriyetçi ve Atatürkçü bir zihniyet içindedir.  Derneğimizin kuruluşundan bugüne gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim. Dernek kurucularımızdan yokluklarını her zaman hissettiğimiz Dr. Şenol Büyüköztürk, Hacı Mustafa Kerimoğlu’nu da rahmetle anıyorum. Hepinize saygılar sunuyorum. “dedi.

Seyhan Oteli Balo Salonunda yapılan geceye Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek,  Seyhan Belediye Başkan Vekili Ertan Karaoğlu, Yüreğir eski Belediye Başkanı Ahmet Ünal,  CHP İl Başkanı Ayhan Barut, AK Parti İl ikinci Başkanı Murtaza Kılçık, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir,  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç,  Yakapınar eski Belediye Başkanı Muammer Savaş, Abdioğlu eski Belediye Başkanı Şerafettin Uçar, MHP Milletvekili adayları Dr. Adem Gündoğan, Mahmut Dalkır, Eski Sağlık Müdürü Alper Pişkin, Eski Kültür Müdürü Zeki Yılmaz, Sağlık-İş sendika Başkanı Mehmet Demirci, DYF-İş eski sendika Başkanı Kemal Akay Pahalı, Büyükşehir Meclis Üyesi Tahsin Şahin, Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Semih Karademir, muhtarlar ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Yüreğir Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Başkan İbrahim Akyürek, Yönetim Kurulu Üyeleri Feryal Özkılınç, Necati Ortatepe, Adem Gündoğan,  Fulya Kaya, Kemal Yıldırım, Hatice Çubukçu, Muammer Savaş, Muhammet Karakılçık.”