Adana Güney Haber

2013 MODEL TOYOTA COROLLA 1.4 İCRADAN SATILIK

2013 MODEL TOYOTA COROLLA 1.4 İCRADAN SATILIK
163 views
19 Ocak 2022 - 15:48

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 13.İcra Dairesi, 2013 model Toyota Corolla 1.4 model aracı açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınırın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

01 CCE 30 Plaka Sayılı, 2013 Model, TOYOTA Marka, Corolla 1.4D-4D Premium Tipli, 1NDJ136180 Motor No’lu, NMTBN3JE50R000769 Şasi No’lu, Yakıt Tipi Dizel, Vites Tipi Otomatik, Kasa Tipi Sedan, Çekiş Tipi Önden çekiş, Rengi Beyaz olan yukarıda önemli özellikleri yazılı bulunan satışa konu aracın mahallinde bilirkişi tarafından yapılan tespit ve inceleme sonucunda aracın ön ve arka plakalarının mevcut olduğu ruhsat ve anahtarlarının olmadığı, kapıların çilingir yardımı ile açıldığını, aracın motor şanzıman ve göğüs göstergelerinin yerinde olduğu, aracın muhtelif yerlerinde sürtünmeden kaynaklı çizikler olduğu, ayrıca sağ maşbielde sürtünmeden dolayı çizik ve ezikler mevcut, sağ ön çamurluk arka kısmında göçük mevcut, sol arka kapının alt kısmında çamurluk ile birlikte göçük mevcut, arka tampon hasarlı, tavan sol orta direk üst kısmında göçük mevcut, motor kaputu üst orta kısımda çizikler mevcut, multi medya erkanı kırık, ön ve arka koltukları başlıkları orta kol dayama kapağı yok, lastik durumları kötü olan araç bir borçtan dolayı açık artırma yoluyla satılarak paraya çevrilecektir. Menkulün geniş evsafı dosyada mevcut bilirkişi raporunda açıklanmıştır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr          

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/919277/vasita/otomobil/2013-model-toyota-corolla-1-4-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu