Adana Güney Haber

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI M1 ADANA’DA COŞKUYLA KUTLANDI…

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI M1 ADANA’DA COŞKUYLA KUTLANDI…
138 views
02 Kasım 2021 - 23:11

M1 Adana’da düzenlenen geleneksel “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri” bu yıl da büyük ilgi gördü. Senfoni Orkestrası’nın şef Anıl Aydın yönetiminde seslendirdiği marşlar ve Atatürk’ün sevdiği şarkılar ziyaretçilerden büyük beğeni aldı.  

 (HABER MERKEZİ)- 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yıl da M1 Adana AVM’de çok renkli etkinlikler ile gerçekleştirildi. Senfoni Orkestrası’nın konseri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda açık havada etkinlik alanını dolduran yüzlerce ziyaretçinin en büyük ilgi odağı oldu.

29 Ekim cuma günü alışveriş merkezinde  “Atamız Kalbimizde” parolası ile Adil Çete ve Emin Beyazçiçek’in sanat yönetmenliğini yaptığı,  şef Anıl Aydın yönetiminde düzenlenen Senfoni Orkestrası konseri açık havada otopark alanında bu yıl ikinci kez düzenlendi. Akşam saatlerinde 19:00’da başlayan etkinlik boyunca birbirinden güzel marşlarımız ve Atamız”ın en Sevdiği şarkıları seslendirdi. “Çukurova Symphonic Project”  Orkestrası ve Ruhnevaz Müzik Topluluğu’nun etkinlik boyunca seslendirdiği marşlara katılan tüm izleyicilerin eşlik etmesi yanında Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği duygu dolu anlar tüm katılımcılar tarafından ortaklaşa yaşandı.   

29 EKİM’DE GÜN BOYUNCA  BANDO, AVM ZİYARETÇİLERİNE TÜRK BAYRAKLARI M1 ADANA’DAN..

29 Ekim Cuma günü M1 Adana AVM’de gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde gün boyunca Bando eşliğinde Milli Marşlarımız seslendirildi. AVM ziyaretçilerine ücretsiz Türk Bayrağı dağıtımı yapıldı.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz : “ M1 Adana AVM olarak her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Atamızın biz Türk Ulusuna armağan ettiği en önemli değer olan Cumhuriyet’i anmak, bu önemli günü anlamlı etkinlikler ile Adanalılar ile birlikte paylaşmak geleneğimiz oldu.  Geçtiğimiz yıl Adana’da ilk olarak gerçekleştirdiğimiz ve çok büyük ilgi gören bu etkinliği bu yıl ikinci kez düzenledik. Senfoni Orkestrası eşliğinde Atamızın En sevdiği şarkıları etkinliğe yoğun ilgi gösteren 7’den 70’e binlerce Adanalı ile dinlemek ve birlikte yaşadığımız o duygu dolu anlar Atatürk ve Cumhuriyetimize olan inancı bir kez daha pekiştirdi. Bu etkinliği Adanalılar ile paylaşmak gururunu yaşadık. Katılan ve etkinlik boyunca pandemi kısıtlamaları çerçevesinde mesafe ve maske kurallarına uyarak halkımıza örnek olan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. “ dedi. 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu