Adana Güney Haber

ADANA ÇUKUROVA’DA İCRADAN SATILIK DUBLEX BİNA

ADANA ÇUKUROVA’DA İCRADAN SATILIK DUBLEX BİNA
406 views
09 Ocak 2021 - 16:41

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre:  T.C. ADANA 11. İCRA DAİRESİ Adana ili Çukurova ilçesinde dublex binayı icra yoluyla satışa çıkardığını bildirdi.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri ise şöyle :
Adana İli Çukurova İlçesi Kurttepe Mah. 6841 Ada, 25 Parsel, Dubleks Mesken nitelikli taşınmaz
Söz konusu taşınmaz Çukurova Belediyesi hizmet binasının kuş uçumu 1 metre kuzey batısındadır. Taşınmazın çevresinde kısmen düşük-orta yoğunluklu meskenler ile kısmen de yüksek yoğunluklu konut yapılaşmasına uygun apartmanlar bulunmaktadır. Yakın çevresinde; Final okulları, Yaşar Kısacık İmam Hatip Lisesi, Çukurova Belediyesi Oto Açık Pazarı sahası, Ramazan Atıl Lisesi bulunmaktadır. Çevresinin alt yapı ve belediye hizmetleri tam olarak sağlanmaktadır. Ulaşım yeterli olup 850 metre kuzeyinde hafif Metro ana durağı mevcuttur. Söz konusu mesken; dubleks mesken olarak kayıtlı olup zemin, birinci kat ve çatı katından oluşmaktadır. Zemin katta salon ve salona açık mutfak, wc, teras ve merdivenlikten oluşmaktadır. Birinci katta 3 yatak odası ile banyo mevcuttur. Çatı katı ise geniş bir oda ile terastan oluşmaktadır. Zemin oturumu 60 m² olan meskenin toplam inşaat alanı bürüt 180 m² dir. Meskende zemin katta zemin döşemesi seramik pencere doğramaları pvc, kapılar ahşap doğrama, mutfak dolapları ahşap, tezgahı ise mermerdir. Birinci katta zemin döşemesi mozaiktir. Meskende mutfak ve iklimlendirmede doğalgaz kullanılmaktadır. Radyatörler mevcuttur. Birim satış değeri keşif tarihi itibariyle 5.000 TL/m² üzerinden hesaplanmış ve 180 m² olan brüt alan ile değerlendirilmiştir. Taşınmazın değeri: 5.000TL/m²X 180 m² = 900.000,00 TL’dir.
İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/719771/emlak/konut/adana-cukurovada-dublex-bina-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -