Adana Güney Haber

ADANA SEYHAN’DA 2 KATLI İMALATHANE İCRADAN SATILIKTIR

ADANA SEYHAN’DA 2 KATLI İMALATHANE İCRADAN SATILIKTIR
98 views
27 Ocak 2021 - 14:59

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre:  T.C. Adana 14. İcra Dairesi, Seyhan ilçesinde iki katlı imalathaneyi icra yoluyla satışa çıkardı.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

Adana İl, Seyhan İlçe, 4443 Ada, 32 Parsel, ARSLANDAMI Mahalle/Köy, F Blok 98 Nolu Bağımsız Bölüm Seyhan Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün imar çapına göre, taşınmazın Küçük Sanayi Alanı, E:1,20Yençok:11,50mt. İmarının olduğu bildirilmiştir. Yeşiloba Mah, 46003 Sk. Arslandamı İş Merkezi D Blok, 6/3 E SEYHAN/ADANA adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz A,B,C,D,E,F,G Bloklu 1 Zemin ve 1 Asma katlı Betonarme Karkas bina ve Arsası olduğu, Bağımsız Bölüm Dükkan olarak kayıtlıdır. Zemin Kat: Tek olarak kullanımda olan imalat, üretim, satış ve pazarlama ürünlerinin ticari faaliyette olduğu, zemin katın arka cephesinde tuvaletli ve zemin işyerinden ara kata bağlantıyı sağlayan merdivenden oluşmaktadır. Taşınmaz yapının duvarları sıva üzeri plastik boyalı, zemini karo, tuvaletin duvarı fayans, zemini seramik, ara kata çıkış merdiveni Basım ve Rıhtları mermer kaplı, krom korkulukludur. Brüt 55,00 m2, Net 50,00 m2 oturum alanlıdır. Taşınmaz cephesi Camekan Alüminyum profilli kaplama olup, ısıtma ve soğutması Klima ile yapılmaktadır. 1.Kat: Antre, 2 oda, Mutfak ve iki adet tuvaletten oluşan idari bölümdür. Zeminleri parke, duvarları saten alçı ve boyalı, kapıları ahşap mobilya, pencereleri çift camlı Alüminyum. Mutfak zemini seramik duvarları saten alçı ve boyalı, tezgah altı ve üstü dolaplı, tezgah üzeri mermerdir. Tuvaletler klozet ve ayaklı lavabolu, zeminleri seramik, duvarları fayanstır. Tavanlar, alçı asma tavanlı, spot aydınlatmalı, 1. Katın dış cepheleri Kompozit giydirme kaplamalıdır. Isıtma ve soğutması Klima ile yapılmaktadır. Brüt 55,00 m2, Net 50,00 m2 oturum alanlıdır. Seyhan ve Büyükşehir Belediyesinin ve diğer kamu kuruluşlarının tüm hizmetlerinden yararlanmakta olup, birçok sanayi tesisinin imalat, üretim, satış ve pazarlama tesislerinin bulunduğu büyük ve orta ölçekli ticari işletmelere yakın konumdadır. Taşınmazlar genel itibari ile bakımlı olup, Elektrik ve su tesisatı mevcut ve faaldir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:   https://www.ilan.gov.tr/ilan/731857/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/adana-seyhanda-2-katli-imalathane-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -